Eesti Kirjanduse Seltsi luuleplaatide sarjas „Kirjanike hääled” ilmus Ene Mihkelsoni CD-plaat „Olematuse üheaegsus”, mis on sarjas kokku viies üllitis.

Ene Mihkelson (sündinud 1944) on luuletaja, prosaist, kirjandusteadlane ja kriitik, kes on avaldanud üle kümne luulekogu, kuus romaani ja lühijutte, kokku umbes 20 teost. Plaadil kõlavad luuletused aastatest 1975–2010. See on viies CD Eesti Kirjanduse Seltsi ja Eesti Kirjandusmuuseumi koostöös teostatavast sarjast „Kirjanike hääled”.

Eesmärgiga jäädvustada eesti kirjanduse neidki tahke, mis jäävad kirjapandust väljapoole, ning täiendada Kultuuriloolist Arhiivi, salvestatakse Kirjandusmuuseumi helistuudios eesti kirjanikke oma loomingut lugemas, sealjuures on valikud teinud autorid ise. Salvestatud materjalide põhjal annab EKS välja CD-plaadid, omanäolised autorikogumikud, mis pakuvad kuulamiselamust, äratundmisrõõmu ja uusigi avastusi.

Esimeste kogumikena jõudsid kuulajateni Indrek Hirve topeltplaat „Ahelriim”, Jaan Isotamme „Puhka rahus, Johnny B!”, Ain Kaalepi „Maiseid maastikke” ning Hando Runneli „Armastusest rääkida”.

Plaadi on kujundanud Andres Rõhu.