Mava & Nebukat on tegutsenud kohaliku edasimõtleva elektroonilise tantsumuusika maastikul produtsentide ja DJdena juba aastaid, aga ikka ümbritseb neid tegelasi müstiline aura.

Tegemist on laia profiiliga artistidega, kelle loomingust on suur osa ametlikult avaldamata, ning parim võimalus meeste improvisatsioonilise iseloomuga muusika kogemiseks on olnud senimaani live-setid. Seega võib öelda, et esimest ametlikku sooloreliisi vinüülil on vägagi kaua oodatud.

„Polymer” on hüpnootiliselt rütmikas dub techno, mida saadab metalselt kõlava trummimasina biit. Mehaanilise täpsusega moduleeritud süntesaator võngub sihikindlalt kuulaja ümber mööda ruumi. Futuristlike helidega on saavutatud osav kõlamäng, mille sisse on ennast kerge kaotada. Tagasi reaalsusesse toob helist vaikusesse kustuv lõpp, aga muusika jääb peas edasi kummitama.

Tänapäeval on levinud, et ühel õigel techno-plaadil peab olema mõni ambient’likes toonides lugu, aga „Ambient Track” kõlab oma gruuvikalt lonkavate trummidega kompositsioonilt kui elektrooniline džässmuusika. Aphex Twini mõõdupuu järgi võttes samas 100% ambient.

Remiksijatena on plaadile valitud leibelikaaslased Ali Asker, 1212a ja oma mitmekesisuse poolest tuntud ukraina produtsent Vakula. Mõlemad ümbertöötlused säilitavad algupärase loo elemendid, aga suudavad samas esitada seda teistmoodi võtmes rahulikumalt kulgedes, püüdes kuulaja tähelepanu. Vägagi tugev reliis LIITHELI ühtlaselt kasvavas diskograafias.