„En Route” on Misha Panfilov Sound Combo esimene täispikk album, ent instrumentaalse muusikaga singleid ja EPsid on ta üllitanud mitmeid juba alates 2015. aastast.

Panfilovi looming on teatava kohaliku omapäraga ja sümpaatne. Hoolimata sellistest siltidest nagu „kosmoserokk” ja „süva-funk”, mida mehe loomingule aeg-ajalt külge pannakse, pole „En Route” eriti raskesti ligipääsetav plaat. Kohati kõlab see nagu mõne ebakonventsionaalse lastesaate soundtrack (lood „Bystreet”, „Flaming”), samas ähvardab helipilt vahepeal üldse kakofooniasse ära laskuda, aga ainult lühikeseks ajaks, et taas turvalisematele radadele naasta.

Estrada Orchestras kasvatatud enesekindlus on plaadil tuntav – erinevate motiivide sujuv vaheldumine lugudesiseselt ja julgus kõlada „tüüpilise siinuslaineid nautiva kõrva” jaoks kohati ebameeldivalt (nt loos „Way Higher”) tulevad albumile kasuks. Turvalisemat kuulamiselamust pakuvad klassikalise vana kooli funk’i lainel „Bufo Bufo” (ld kärnkonn), sujuva kulgemisega „Reflections” ja „Get Well”, millest viimased kaks võiks tavakuulaja jaoks siinkirjutaja hinnangul plaadi kõige nauditavamad lood olla.

Albumi pealkiri viitab teel olemisele. Loodetavasti avaneb Panfilovil tulevikus oma muusikuteel rohkelt võimalusi panna heliloomingu ja muusikaliste interpretatsioonidega õlg alla mõnele filmiprojektile või muule laia avalikkuseni jõudvale „kultuuriüritusele”, mis aitaks tal nišiartisti staatusest pääseda, sest potentsiaali on tal selleks palju.

Kuula albumit siit.