Techno-sari Mürk on toonud oma tegutsemisaja jooksul Eestisse mitmeid teenekaid nimesid Henning Baerist Zadigini. Septembris saabuv 5. juubel võetakse aga vastu eriti suure pauguga – kahepäevase, 22.–23. septembril toimuva peoga, kus astuvad üles Dasha Rush ja I Hate Models ning kõigele lisaks toimub see täiesti uues klubis nimega Hall, mis asub Noblessneris aadressil Peetri 6.

I Hate Models. Foto: press

I Hate Models. Foto: press

Prantsuse päritolu I Hate Models on praegu üks nõutuim tantsupõrandate dresseerija, kes tõusis klubide pimeduses esile alles 2016. aastal, kuid sellest ajast on mees vaevu vaba hetke näinud. Oodata võib igatahes kalki techno’t, kust vilksavad läbi EBM, industriaalsed saundid ja elektro.

DJde mekas Berliinis resideeriv venelanna Dasha Rush on samal ajal tuntud oma haaravate settide poolest, kuid produtsendina keskendub ta tihti hoopis eksperimentaalsemale saundile, mis on jõudnud publikuni ka erinevate audiovisuaalsete kollaboratsioonide kaudu. Näiteks paar aastat tagasi Berlin Atonali festivalil esitamisele tulnud „Antarctic Takt” koos visuaalkunstnik Stanislav Glazoviga, mis andis kuulajatele edasi Antarktika helisid, õhkkonda ja lõputust.
Lisaks kahele peaesinejale pakuvad oma selektsioone ka Mürgi residendid ja mitmed teised kohalikud DJd.

Ürituse leiad Facebookis siit.