Reedel, 5. septembril paneb Orava ja Drummie kutsel Mustas Puudlis plaadid peale nende vana sõber Hugh Herrera. Päikselises San Diegos ookeaniäärseid chill-out-pidusid korraldav 47-aastane ameeriklane on muusikat kogunud ja mänginud paarkümmend aastat. Lisaks kodulinnale on Herrera tegev maailma ilmselt legendaarseima peosarja korraldusmeeskonnas.

Hugh Herrera

Hugh Herrera

„Olen viimasel ajal olnud 1970. aastast alates New Yorgis regulaarselt toimunud David Mancuso kodupeo The Lofti üks korraldajaid. Miski muu pole mind muusikaliselt nii palju mõjutanud kui need maagilised 3-4 korda aastas maailma parima helisüsteemi, vanade sõprade ja sooja atmosfääriga.” Muuhulgas on Herrera lubanud The Loftist kui fenomenist tantsumuusika ajaloos pikemalt rääkida Raadio 2 saates Jazzitup.

Ei Drummie ega Orav, kes hiljuti tähistasid Müürilehe festivalil 18. DJ-puldis koos veedetud aastat, oma ülevaadet Hugh seekordsest muusikavalikust. „Karta on, et tuleb taas üks 80ndate briti indie, sügavapoolse house’i ja underground disco sadu,” arvas Alari Orav. „Mida me aga saame lubada, on üle keskmise helikvaliteet.”

Varemgi Eestit väisanud Herrera oma eelmisest Tallinnas käigust: „Viimasest korrast Eestis 7 aastat tagasi on mul ilusad mälestused. Suundusin Tallinnast küll koos sõbra Phil Misoniga Ibiza saarele puhkusele, kuid mõtted jäid teie juurde. Mind kummitab siiani Tallinna raekoja platsil sügiskuldses päikeses läbi viidud meditatsioonitund. See oli tõeliselt balearic!”

Vaata & kuula lisa siit.