Reedel, 2. septembril toimub Tallinna südalinna tantsukeldris Lekker järjekordne Lekker Dancenight, mille peakülaliseks seekord kaks muusikaoptimisti Washingtonist ehk Beautiful Swimmers.

Beautiful Swimmers. Foto: press

Beautiful Swimmers. Foto: press

Beautiful Swimmers on Ari Goldman ja Maxmillion Dunbar, kes veavad muu seas plaadifirmat Future Times, mis annab välja ainult helgemasse tulevikku suunatud muusikat – leibeli kreedoks on „Things will be better in future times.”

Pungist oma esimesed mõjutused saanud mehed on praeguseks tõusnud heatujulise põrandaaluse tantsumuusika usaldusväärseimateks suunanäitajateks. Plaadifirma on välja andnud ka sel aastal Eestit külastanud Shanti Celeste’i, Pender Street Peppersi ühe poole Jack J, Huerco S’i või kunagi PÖFFil pidu pidanud Hunee muusikat.

DJ-setiga esineva Beautiful Swimmersi plaadikott mahutab muusikat alates nu-disco’st ja Chicago house’ist kuni troopilise retro funk’i, krautrock’i või new-age’ini. Vahele ka natuke ookeanikohinat või delfiinihääli, et liigutustele meditatiivsemat vaibi anda.

Lekker Dancenight on tantsuõhtute sari, mis pühendatud puhtakujulisele tantsuekstaasile. Beautiful Swimmersit toetavad plaadimängijate taga kohalikud Ats Luik ja Johann 3000.

Üritus Facebookis.