Eklektilise muusikavaliku poolest tuntud peosari Off-Kilter tähistab 3. veebruaril Helikopteris oma teist sünnipäeva, kus astuvad live’iga üles kreeka duo The Rattler Proxy ning posu kohalikke ettearvamatuid külalis-DJsid.

The Rattler Proxy. Foto: press

The Rattler Proxy. Foto: press

Nime The Rattler Proxy taha peituvad Gerard Papasimakopoulos (vokaalid) ning Lucas Savidis (süntesaatorid). Ammutades inspiratsiooni Suicide’ist ja John Carpenteri tumedatest süntesaatoripõhistest soundtrack’idest, kuvab duo intensiivsete ja klaustrofoobsete helimaastike kaudu pildi urbanistlikust võõrandumisest. Elektrooniline hiilimine vaheldub plahvatuslike rokkbändilike kõrvalepõigetega – rütmika pulseerimise saatel laskutakse kõrvaltänavate põrgulikku allmaailma.

Lisaks astuvad peol üles Aivar Tõnso, 90ndate algusest elektroonilise muusika skeenes figureerinud ja piire nihutanud mees, DJ Ultrashit ehk Aleksander Puumets, kes on lubanud teha black metal’i seti, DJ Fuzzolini ehk Valter Nõmm, kes navigeerib küll kitarrimuusika valdkonnas, kuid valmis tasub olla üllatusteks, ning loomulikult Off-Kilteri residendid Born To Bang, H8ly Matrimony, DJ Diligence ja Four4two.

Üritus Facebookis.