Laupäeval, 23. jaanuaril saabub baar-klubisse Lekker esinema Zaf Chowdhry, mees, kelle vinüülikollektsioon räägib inimese kohta sama palju kui autobiograafiad, mis enne jõule üksteise järel raamatulettidele pudenevad.

Zaf Chowdhry. Foto: Irven Lewis Photography

Zaf Chowdhry. Foto: Irven Lewis Photography

Londonist pärit Chowdhry muusikapisikut on süvendanud 1984. aastal asutatud second-hand-vinüülidele keskendunud plaadipoe Reckless Records leti taga veedetud aastad ning nüüd veab ta Londonis koos kolme teise UK tantsumuusika olulise sambaga ka isiklikku plaadipoodi Love Vinyl.

Chowdhry enda kollektsioon on tuntud tõeliste disko-rariteetide poolest (muide, isegi ta koer kannab nime Disco Douglas), kuid nagu kollektsionäärile kohane, ei pane mees kätt ette ka teistele muusikastiilidele, nagu soul, techno, house jms, mille noppeid leiab loomulikult ka Love Vinyli selektsioonist.

Seda, mille Chowdhry aga Tallinnas oma plaadikotist välja tõmbab, saab kuulda juba jaanuari eelviimasel nädalavahetusel, kuid oodata võib tõeliselt avatud meelega muusikavalikut, mida pakuvad lisaks peakülalisele ka Ott Kelpman ja Rhythm Doctor.


Sündmuse leiad Facebookis siit.