Täna, 11.oktoobril toimub Tallinnas klubis Kauplus Aasia Peterburi plaadifirma Roots United kümnenda juubeli tähistamiseks pidu.

Eostra. Foto: press

Eostra. Foto: press

Roots Unitedi eestvedajad korraldavad ka Venemaa üht enim tunnustatud elektroonilise muusika festivali Present Perfect, mis toimub juuli viimasel nädalavahetusel ning kus on esinenud näiteks DJ NOBU, Ellen Allien, Helena Hauff, Hunee ja Modeselektor.

Juubeli puhul annab Tallinnas live’i soome elektroonilise muusika skeenel juba 90ndatest ühe võtmefiguurina tegutsenud Mesak, kes andis Roots Unitedi alt 2017. aastal välja EP „Kisko Kisko”.

Samuti saabuvad Peterburist Tallinnasse plaate keerutama Roots Unitedi liikmed ja Present Perfect festivali korraldajad Shutta ja Eostra. Esimene neist on promootorina tegutsenud juba üle kümne aasta. Samal ajal produtseerib ta ka ise muusikat ning mängib bassi instrumentaalbändis True Flavas.

Eostra on Moskvast Peterburi kolinud DJ, kelle muusikaarsenalis on peamiselt esindatud techno, house, disko, acid, elektro ja eksperimentaalne muusika.

Neile lisaks on Peterburist kohal ka kohaliku alternatiivraadio TEST FM vedaja Kalivas.

Üritus Facebookis.