Reedel, 12. detsembril esitleb klubis Ulme oma värsket albumit „Into A Better Future” hinnatud house-muusika produtsent ja DJ Edward.

Edward. Foto: Erakogu

Edward. Foto: Erakogu

Peamiselt plaadifirmade WHITE ja Giegling alt muusikat välja andva Edwardi nime taha peitub Berliinis pesitsev Gilles Aiken, kelle viimase kaheksa aasta jooksul ilmunud singlid ja debüütplaat „Teupitz” (nimetatud linnakese järgi, kuhu Edward albumi tegemise ajal Berliinist taandus) on saanud sooja vastuvõtu nii tantsupõrandatel kui muusikakriitikutelt. Äsja Gieglingi alt ilmunud teise albumiga on mees kinnitanud end Euroopa klubimaastiku nõutud nimede hulka, mida ilustab ka tema tihe ja rahvusvaheline esinemisgraafik. Lisaks eelnevale on ta kogunud kiiresti tuntust ka oma kõrvalprojektiga Desert Sky – varjunimi, mille alt ilmuvad orgaanilise helipildiga transsiviivad edit’id krautrock’i bändide loomingust. Edward ise on öelnud, et Desert Sky ja teine album on inspireeritud suuresti tema 2013. aasta alguses ilmunud saksa muusiku ja produtsendi Conny Planki töötlustest – see kõik on tollal salvestatud materjali loomulik areng.

Edward mängib klubiõhtul oma kurikuulsalt pika DJ-seti. Teda soojendavad live’iga Tallinna analoogtekno entusiastid Nebukat ja Mava, kellega liitub värskelt diplomeeritud ja Inglismaalt naasnud 1212a. Floor cleaner’ite eri teevad kohalikud klmn ja Paul.

Peo lehele Facebookis.