Sel reedel, 25. juunil alustab Tallinnas Harju tänaval asuvas ööklubis Privé uus üritustesari Boing Punk Tschak. Esimese peoõhtu peaesineja on sügisel üritustesarja MÜRK sünnipäeval täismaja toonud Berliini DJ Thomas Hessler.

Thomas Hessler. Pressifoto

Thomas Hessler. Pressifoto

„Boing Punk Tschak on üritus, millega mujal maailmas ülipopulaarne tekno rebitakse välja Eesti underground’ist ja pannakse hõbetaldrikule. See ei tähenda, et peame loobuma teatud intiimsusest ja korralikust teknost, vaid korraldame asja pigem teisel skaalal, mis võimaldab teha kvaliteetsemat produktsiooni ja tuua kohale kvaliteetsemaid artiste,” kirjeldab uut üritust Mürgi korraldaja Hugo Murutar.

Berliinist pärit Thomas Hessler on uue põlvkonna DJ ning produtsent. Paar nädalat tagasi avaldas plaadifirma Index Marcel Fengler tema uue vinüüli, lühikese karjääri jooksul on ta esinenud mitmetel Euroopa festivalidel ning oma sünnilinna peamistes teknomekades nagu Tresor ja Berghain. Tema DJ-setti iseloomustavad sügavad ja tumedad helimaastikud: Hessleri eesmärgiks on panna kuulajad eufooriliselt tantsima, kuid veelgi olulisemaks peab ta seda, et publik tunnetaks lugude tuuma ning toimuks justkui hingeline puhastumine.

Lisaks Thomas Hesslerile valivad muusikat kohalikud talendid DJ 1DERL&, Enar „Rakett” Essenson, Katja Adrikova, Artur Lääts ja Mihkel Maripuu. Visuaalsete installatsioonide eest vastutab VJ Faze.

Boing Punk Tschak event Facebookis.