Järgmisel reedel, 10. novembril võtab Tartu Aparaaditehase üle kaksteist tundi kestev elektroonilise tantsumuusika üritus Apareiv.

Graafika: Paul Lepasson

Graafika: Paul Lepasson

Kolmes saalis opereerivad erinevad peosarjad: progressiivsele house-muusikale ja esteetikale keskendunud SÜNK, techno’le rõhuv KTRL ja alternatiivsemal ning obskuursemal tantsumuusikal põhinev Outré. Lavadel astub üles 16 DJd, nende seas näiteks Nikolajev, Katja Adrikova, Ivo Naries, Kersten Kõrge ja paljud teised. Pidu jätkub afterparty vormis, kus kuuleb kuue erineva DJ back-to-back-esinemisi.

Ürituse peakorraldajate Tanel Müti ja Paul Lepassoni sõnul on olulisel kohal nii heli, unikaalsed valguslahendused kui ka külastajate mugavus. „Tähtis on see, et heli oleks kooskõlas seal pakutud muusikaga ning sümbioosis lava füüsilise olemuse ning sinna paigutatud valguslahendustega,” lausus Mütt. Lepasson lisas: „Rõhk on sellel, et ruum, mida me loome, oleks isoleeritud muudest argipäevastest normidest ja reeglitest. Loome absoluutkeskkonna ühes Tartu kõige huvitavamas paigas ning idee sellest tekitab palju ootusärevust.”

Üritus Facebookis.