Kui möödunud aastal tõi Kukemuru Ambient publiku ette eksperimentaalsema elektroonikasuuna legendi Autechre, siis sellesügisesel hooajal esitleb festivalitiim taas tavapärasest looduskeskkonnast väljaspool toimuvat kontserti, mis sedakorda leiab aset 4. novembril Tallinna Teletornis.

Antti Tolvi. Foto: press

Antti Tolvi. Foto: press

Maapinnast 314 meetri kõrgusel astub ambientses õhkkonnas publiku ette peaesinejana Antti Tolvi Soomest, kes tekitab gongide abil uudseid helimaastike, mis läbi helivõimenduse kõlavad kui massiivsed põhjamaise meeleoluga järellainetused.

Kukemuru Ambient korraldaja ja improvisatsiooniliste helide looja Kaido Kirikmäe esitleb pärast seitsmeaastast vaikelu oma uut sooloalbumit nimega „Rawberry Files”, kunstnik-eksperimentaator Kiwa katsetab elektro-keemilise heligeneraatori töökorras olekut, möödunud suvel Kukemurul meeldejääva kontserdi andnud multi-instrumentalist Mait’Re (Mait Rebane – endine The Chance, Colored Musical Express, Bizarre, Mirror Drum) seob omavahel osavalt kitarrihelisid ja süntesaatoreid ning Woldemare sõrmede alt voolavad saali minimalistlikud klaveri- ja elektroonikapartiid.

Kontsert algab kell 19 ja kestab keskööni.

Piletiinfo leiad siit.