Täpselt aasta tagasi Tallinnas suurele majale seti teinud norra produtsent, DJ ja leibelimees DJ Sotofett on tulevikumuusikale keskendunud Phantom Platformi mahitusel 5. oktoobril tagasi Tallinnas ning seda koos plaadifirma Laton bossi Franz Pomassliga.

DJ Sotofett, DJ Fett Burger ja Pomassl. Foto: Pelle Kalmo

DJ Sotofett, DJ Fett Burger ja Pomassl. Foto: Pelle Kalmo

Sex Tags on 2004. aastal sündinud Norra leibel, mis tegutseb vahel ka Sex Tags Amfibia, Sex Tags UFO või hoopis Wania nime all, ja seda juhivad eesti rahvale juba üsna tuttavad vennad DJ Fett Burger ning õhtu peakülaline DJ Sotofett isiklikult.

Laton on techno’t, eksperimentaalset muusikat ja Euroopa idavööndi musti teemante väljaandev leibel Austriast, mille alt on väljastanud teiste hulgas loomingut ka paar eesti autorit. Oma esimese sooloalbumi „Skeletons on Rock” ilmutas sealt näiteks 2008. aastal Andres Lõo, kel on ka Sex Tags Amfibia alt paar väljalaset kirjas ning kes on samal õhtul samuti muusikaga platsis.

Unes või ilmsi toimuvale pääsemiseks kirjuta aadressil kiriunele@gmail.com.

Neljapäeva õhtul paiskub IDA Raadio otse-eetrisse ka Fantoomraadio erisaade, kus DJ Sotofett ja Franz Pomassl Andres Lõole stuudiosse külla tulevad.