Sel pühapäeval, 20. veebruaril esineb Tallinnas Sveta Baaris USA Jersey Club’i esileedi UNiiQU3.

UNiiQU3. Foto: press

UNiiQU3 alustas oma muusikukarjääri klubimaastikul nõutud vokalistina ning praeguseks on temast saanud üks köitvamaid produtsente Jersey Club’i žanrialadel. Tema muusika on tempokas ja elektriseeriv ning kannab endas žanrile iseloomulikku agressiivset, ent voolavat tunnetust.

Nimelt on stiil, mõneti tuntud ka kui Brick City club või 135BPM genre, alguse saanud New Jersey osariigis asuvast linnast Newarkist. Produtsendi, DJ, tantsija ja üritusekorraldaja UNiiQU3 jaoks on tegemist koduse kõlaga, kuna ta puutus klubimuusikaga kokku juba keskkoolis, korraldades Jersey Club’i teemalisi pidusid.

Tänaseks on UNiiQU3 osalenud mitmetes projektides ning uusim neist, singel nimega „Hold Up” on ehe žanri stiilinäide. Lugu on sündinud koostöös artistidega WHIPPED CREAM, BIG Freedia ja Moore Kismet ning kannab endas energiat, mida saab kindlasti tunda ka pühapäevasel üritusel Sveta baaris.

Lisaks peaesinejale astuvad üles Smoke Breaki DJd Alt666, Laurel, Kirja ja Tyko Runner ning kohalikud talendid DJ Rii, Alexandra, CT Venom, Köster ja DJ Mannekeen.

Uksed avatakse kell 12 ja suletakse kell 23.

Üritus Facebookis