21. märtsil täitub SnakeHouse indie-roki suminaga, sest aeg on esitleda Tallinn Daggersi uhiuut heliketast „Suburban Decay”.

Ardo Kivi. Foto: Martin Pütsep

Ardo Kivi. Foto: Martin Pütsep

2009. aastal tegutsemist alustanud ning Ardo Kivi loomingulise ühemehearmee jõul liikunud TD on end aja jooksul laivide ja stuudio jaoks mitmeliikmeliseks kasvatanud ning nii figureerivad lisaks Kivile laval ka Taavi Aavik bassil, Paul Sild kitarril, Birgit Pauklin süntidel ja sämpleritel ning Rainer Meinart trummidel.

Bänd on läbinud oma loomingulisel rajal mitmeid erinevaid faase, kuid nüüdseks positsioneeritakse end stabiilselt indie-roki territooriumil. Kriitikud on nentinud, et Daggersi värske singel „Black Hills” on oma meeleolu ja harmooniate poolest staadionite jaoks küps, meenutades neile selliste koosluste hilisemaid karjääre nagu Echo and the Bunnymen, Primal Scream, The Jesus and Mary Chain ja The Cure.

Lavale tuuakse enamasti uut materjali, segades vahele ka vanemaid klassikuid, ning lisaks õhtu kangelasele teevad oma etteasted ka nüüdseks ilmselt juba kohalikule publikule tuttav Big Wave Riders Soomest ning space doom’i viljelev Truckthor.

Esitluse event Facebookis