8. novembril alustab klubis HALL heategevuslik pidudesari „Rave this Planet”. Tegu on platvormiga, mis ühendab klubikultuuri ja sotsiaalse teadlikkuse, kusjuures iga peoga toetatakse erinevat heategevuslikku eesmärki.

Foto: press

Foto: press

„Rave this Planet” sai alguse omamoodi kodanikuaktiivsuse vormina. Seekordse peoga toetatakse kodanikuühendust Eesti Metsa Abiks ehk EMA-liikumist, mille eesmärgiks on loodusressursside säilitamine ning metsamure avalikkuseni toomine. EMA keskkonnaaktivism on aidanud kaasa uute kaitsealade loomisele ja Tartu lähistele plaanitud hiiglasliku tselluloositehase ära hoidmisele. Tööd on tehtud metsade elektriks põletamise kahjulikkusest teavitamisel nii Eestis kui Lääne-Euroopas, kohalike nõustamisel kodumetsade kaitseks koondumisel ja paljudes teistes valdkondades.

„Rave this Planeti” piletitulu läheb EMA-liikumise projektile luua Eesti koolidele ja ka laiemale avalikkusele loodusõppefilm, mille põhifookuses on keskkonnahoid ning kohaliku metsa ja selle mitmekülgsuse tutvustamine.

Muusikalise poole eest vastutavad reivil britt Lee Williams ning viis kohalikku DJ-d: Eisi, Hugo Mesi, Marek Poel b2b Hot Dog ja Fok Yee.

Ürituse koduleht.