Sügisel oma 15. sünnipäeva tähistanud trummi ja bassi pidude sari Tjuun In toob Pärnusse Katlamajja kohale kolm välisartisti: sel laupäeval, 25. juulil esinevad Tjuun Ini peol Lenzman, Lynx ja Stamina MC. Lisaks mängivad suures saalis residendid L.Eazy, Qba ja To-Sha ning külaline Kaspar Leivo. Väike saal on pühendatud aga reggae’le ning seal valivad muusikat Bashment Kingz Soundi selektad Tarrvi Laaman ja Dice Rudy.

Lynx. Pressifoto

Lynx. Pressifoto

Lenzman on Hollandi trummi ja bassi DJ ja produtsent, kes on Eestis varemgi esinenud. Läinud aasta juulis ilmutas Lenzman legendaarse plaadifirma Metalheadz alt oma esikalbumi „Looking at The Stars”, mille remikside EP ilmub 31. juulil.

Lynx alustas muusikaprodutsendina juba 17-aastaselt. Tema väga omapärane helipilt sai üsna kiiresti toetust vanadelt tegijatelt nagu Zinc, Marcus Intalex, Fabio, Shy FX jt ning 2006. aastal üllitas Lynx trummi ja bassi ringkonnad kihama pannud loo „Disco Dodo”. Selle aasta juunis ilmus Hospitali leibeli alt Lynxi neljas kauamängiv „I Am Lynx”, mis valiti ka Mixmagi ajakirja juulikuu albumiks.

Stamina MC on Eestit korduvalt väisanud MC, kes on siinse publiku poolt ka sooja vastuvõtu osaliseks saanud. Stamina MC laulis maailmakuulsaks DJ Marky loo „LK”.

Katlamaja uksed avanevad kell 23.00.

Liitu peokülalistega Facebookis.