Kui kuulud nende hulka, kelle jala panevad tatsuma ja südame heldima pigem tumedamad rütmid ja meloodiad, tasub heita pilk peosarjale Beats From The Vault, mis läheb juunis suisa minituurile.

Foto: Evert Palmets

Foto: Evert Palmets

7. juunil toimub HALLis kahe saaliga pidu, mille dresscode on James Bondage 006,9. Üritus kulgeb kahes saalis nimega Krematoorium ja Kabel, millest esimeses kuuleb EBMi, techno body music’ut ja indutriaalsemaid helisid ning teises cold wave’i, süntpoppi, dark wave’i ja post-punki. Üritus algab Beats From The Vaultile omaselt ehk esimesel tunnil mängitakse ette üks kultusplaat, milleks on seekord The Future Sound of Londoni „Dead Cities”.

15. juunil sõidab BFTV teise Eesti otsa ehk Narva Art Club Ro-Ro’sse, kus asuvad puldi taha ürituse residendid 4-got-10 ja Neon D.I. ning Tartu tumemuusika peo Bat Sounds esindaja Tamhiis.

28.–29. juunil toimuva Hard Rock Laagri ajal vastutab nende peotelk Purgatoorium aga selle eest, et keegi liiga vara magama ei läheks. Lisaks BFTV residentidele teeb DJ-debüüdi Dirt Vessel ehk artistinime Bedless Bones all tegutsev Kadri Sammel, kellel ilmub sügisel saksa plaadifirma Cold Transmission alt esimene kauamängiv.