Septembris uksed sulgenud Von Krahli Baar on oma endisel kujul nüüdseks küll annaalidesse kirjutatud, kuid see ei tähenda, et tulevikus peod pidamata jääksid ning seal toimuvatel kontsertidel kriips peal oleks. Tuntud baari asemel avatakse hoopistükkis uus saal, mis täitub nii sündmustega teatri vallast kui muusikamaalt. Ühtlasi kuulutatakse välja teatri uus kreedo.

Pilt: Mikk-Mait Kivi ja Margus Tamm

Pilt: Mikk-Mait Kivi ja Margus Tamm

Uuenduskuuri läbi teinud Krahli uksed avanevad taas nüüdsest Von Krahli Teatri nime all tegutsema hakkava kultuurimeka 22. sünnipäevaks ja seda 15. novembril aset leidva korraliku peoga. Üritusel astuvad üles soome alternatiivrokkarite nelik Big Wave Riders ja kohalikul skeenel juba ammu oma nimed kuumaks mänginud Junk Riot, Galvanic Elephants ning Ans. Andur. Lisaks bändidele kütavad muusikat DJd ning lakkamatu pinksivaimustuse kustutamiseks korraldavad Pinksiklubi Vint 44mm poisid pingpongiturniiri. Oodata on ka üle võlli valguskunsti ja suurepärast heli.

Suure sünnipäevapeo eel 13. novembril toimub avanemisnädala raames Von Krahli Teatri uue lavastuse esietendus ja Von Krahli raamatu esitlus. Teatri uus saal õnnistatakse sisse Peeter Jalaka lavastatud posterootilise ulmekomöödiaga „Millest me räägime, kui me räägime armastusest ehk Barbarella” Sigismund von Krahli sulest. Raamat Von Krahli senisest ajaloost tuleb sisutihe ning sisaldab muu hulgas väljavõtteid „Eesti kaasaegse teatri aabitsast”.

Von Krahli sünnipäevapeo event Facebookis.