Neljapäeval, 9. novembril toimub Von Krahli Teatris uue eksperimentaalse eesti muusikaleibeli Serious Serious esitluskontsert.

Kaader Benzokai ja Tondi muusikavideost „Rap Music Rocks”

Kaader Benzokai ja Tondi muusikavideost „Rap Music Rocks”

Kontsertõhtu käigus esitlevad Benzokai ja Tont oma äsja ilmunud EPd „Rap Music Rocks”, samuti astuvad üles Läti-Hollandi külalisesineja Edgars Rubenis, Tartu müraartist Poon ning DJd Ando Naulainen, Pire Sova ja Birchess.

„Rap Music Rocks” on Benzokai ja Tondi esimene koostöövili, mis ühendab dub’i, spoken word’i ja tumedapoolse elektroonika elemente. Uus album jääb kindlaks muusikutele omasele mittekonventsionaalsele lähenemisele kompositsioonile ja räppimisele, mis kannab kuulajat mööda lahtiseid rütmistruktuure ja pseudopoliitilisi loosungeid.

Edgars Rubenis (Läti-Holland) on elektrooniline muusik, kelle kompositsiooni- ja esinemispraktika põhineb muusikalise ja visuaalse minimalismi traditsioonil (La Monte Young, Mark Rothko, Eleh). Rubenis loob kestvaid kompositsioone, mis uurivad tühjuse ja „nullimise” mõisteid ning „teadaolevast loobumist”. Eestis on ta varem esinenud improvisatsioonilise muusika sarja Improtest raames ning korduvalt drone rock’i ansambli Mono De Bo koosseisus.

Poon on aga Tartus baseeruv müraartist, kes eksperimenteerib julgelt kõikvõimalike sagedustega, merest kanalisatsioonini.

Üritus Facebookis.