Mäo ristmikule istuksid kui valatult suunaviidad New York – Chicago – L.A., et teha kaasa üks muusikaline rännak Süda-Eestis pesitseva Tanel Matsaluga.

★★★★★

Nagu tema artistinimi ette näitab, algab retk USA läänerannikult, Arabian Prince’i piraka 80ndate limo tagaistmel, mille polster on puhtast bassist („And Have A Nice Weekend”). Breikarid külastatud, ootavad Ameerika teises otsas garaažiaurudega „Luvdrunk” ja „I Groove 4 U”, kutsudes ühes looga „Special Night” sinna tükiks ajaks puusi nõksutama.

Getobiidi kummardajate mõnuhetked saabuvad masinliku träkiga „Work It Out”, mis manab silme ette luitunud etikettidega, ent seda ärksamad Chicago pärlid 80ndate teisest poolest. „Ooh Babe” on albumi kõige tummisem tükk, parajalt laksava rütmi ja hingestatud vokaalsämplitega, ning samas vaimus jätkab „Take Me Away”. Öösse libiseme rulluva house’iga, kus sametine bassikäik sõlmib suhteid muheda saksofoniga („When I Think Of You”).

House-muusika on piirideta ja rahvusvaheline mees Väätsalt tõestab albumiga „Groove 4 U”, et ei takista vallid, ei takista kraav, kui meeli on vallanud kütkestav gruuv. Muidugi võib üles lugeda terve rea mõjutusi – artist ise mainib selliseid leibeleid nagu Strictly Rhythm, Nu Groove ja Nervous – ja on selge, et aastakümnete taha ulatuva ajalooga house’is hõlpsalt revolutsiooni ei tee, kuid siiski on tegu kaasahaarava paketiga, mille Legowelti vaimus kaanekujundus – füüsilisel kujul saab albumit kassetikunnilt Trash Can Dance’ilt – valmis autori oma käe ja viltpliiatsitega.