Mäletate, kuis Leon Vynehall alles hiljuti Von Krahlis AUXi peol terve öö segamatult kuuma andis? Ilmselgelt mäletate, vabandame totra küsimuse pärast. Leoni käitumismuster tundub olevat üsna nakkav, sest just säärase ambitsioonika plaaniga astub homsel, 3. veebruari AUXil Von Krahli lavalaudadele Leoni kambajõmm Medlar.

Medlar. Foto: Paramount Artists

Medlar. Foto: Paramount Artists

Ned Pegler ehk Medlar on viimase kolme aasta jooksul pannud üsna kenasti paika oma muusikalise karjääri ning teinud end samal ajal märgatavaks just nende õigete inimeste poolt. Tema vanakoolilikult toores, ent emotsionaalne musikaalne palett – proovi nt legelugu nimega „Terrell” – on pälvinud tähelepanu ja tunnustust näiteks Floating Pointsilt, DJ Nature’ilt jt ning kõlanud hulgaliselt raadiojaamade Radio 1, 6 Music ja Rinse FM laineilt. Tänu remiksidele Disclosure’i ja Tensnake’i aadressil on mees nõutud ka ümbertöötluste osakonnas. Medlari 2013. aastal ilmunud debüütalbum „Sleep”, mis kõlas just kui oskuslikult produtseeritud sämplipõhine miksteip, viis oivalise vastukaja ja ulatusliku tuurini nii Euroopas kui Austraalias.

Lõpetuseks kokkuvõtvalt ja hõlpsasti adutavalt igale generatsioonile – üks välismaa mees tuleb külla ja mängib head house’i terve öö. Puhas ja selge oht, eks ole.

Üritus Facebookis.