Haigla Pidu peab täna, 20. mail HALLis oma kümnendat juubelit, mida on tähistama kutsutud ka produtsent John T. Gast.

Foto: press

Kümme aastat on Haigla Peo kommando vedanud oma XL-suuruses diskokuuli, tossumasinat ja punaseid vilkureid pealinna erinevate klubide vahel. Haigla rulapargist ja selle esisest „kruusaaiast” alguse saanud sari on üritusi pidanud peavoolu klubidest Hollywood ja Laine alternatiivsema otsa lokaalide Lekkeri ja Kuku Klubini välja. Välisartiste nimekiri on pikk ja muljetavaldav, žanripiiridest ei ole kunagi lugu peetud.

Sünnipäeva peaesinejaks on seekord palutud salapärane Londoni produtsent John T. Gast, kes omab tihedaid sidemeid anonüümsust armastanud grupeeringu Hype Williamsi liikemete Dean Blunti ja Inga Copelandiga. Gast on väljastanud muusikat populaarsetele plaadifirmadele The Trilogy Tapes, Apron, Planet Mu jpt, ning juhib ka ise plaadifirmat 5 Gate Temple, mille nime kannab ka produtsendi raadiosaade NTS Radios. Gast toimetab ka alias’te Gossiwor 2 ja Young Druid all. Lubatakse, et Gasti live ajab sisikonna tantsima ja keha värisema.

Loomulikult on puldis ka Haigla DJd Jan Tomson, Kristopher Luigend ja Ats Luik. Mesila saalis juhatavad tantsusamme Bakey USTL ja Robert Nikolajev.

Üritus Facebookis