Lihtsuse, kerguse, mugavuse ja hingavuse põhimõttest lähtuv Kauna meeskond valmistab vildist kontorisusse, millega plaanitakse juba lähiajal Inglismaa ja Jaapani turgudele siseneda.

Kauna puhul on hea väljanägemine ühendatud tervisliku elustiiliga: meeskond on välja töötanud 100% naturaalsest villast pressitud mõnusad ja kerged sussid. Vilt ei lase jahedal ajal jalgadel külmetada, ent samal ajal on sussid materjalist, mis jalgadel alati vabalt hingata lasevad.
 Kaunade disaineriks on tekstiilikunstnik Kärt Ojavee.

Kaunad kui mitmekülgsed kohandujad erinevas keskkonnas hakkavad kättesaadavad olema peamiselt rahvusvahelise veebikaubanduse kaudu.

Sussidega on esimene võimalus lähemalt tutvuda Hooandja kaudu. Maikuust jõuavad Kaunad veebikaubanduse vahendusel müüki Inglismaale ning juba selle aasta detsembris on aeg ka Jaapani turule siseneda.

Kauna tiimile on kontorisusside valmistamise puhul oluline ka sotsiaalne vastutustundlikkus: viltususside õmblemisel on meeskonnal plaanis tööle võtta ka eakamaid inimesi, kelle järele tööturul väiksem nõudlus, kuid kelle oskused rakendust vajavad. Seega kõige olulisemad töökohad seoses Kauna valmimisega jäävad Eestisse – disainist õmblemiseni.

Kiika ka Kauna disainitiimi Facebooki lehele.