Tallinnas Heliose kinos startinud peosarjal ISOLA täitub detsembris teine aastaring, mida tähistatakse 7. ja 8. detsembril klubis HALL koos Norman Nodge’i (Ostgut Ton) ja Delta Funktioneniga (Delsin, Radio Matrix).

Delta Funktionen. Foto: press

Delta Funktionen. Foto: press

Esimesel õhtul üles astuv Nodge on Berghaini resident-DJ, kelle esmased kokkupuuted klubikultuuriga jäävad aastasse 1994, mil ta DJ ja promootorina Berliini ööellu sukeldus, ja kes on olnud techno-valdkonnas mentoriks sellistele nimedele nagu Marcel Dettmann ja Marcel Fengler. Sama aastakümne lõpus plaadikeerutamises väikse pausi teinud Nodge naasis aga mõned aastad hiljem Dettmanni õhutusel dekkide taha ning hakkas ka ise muusikat produtseerima. Kuigi igapäevaselt töötab Nodge advokaadina, on FACT Magazine ristinud ta öise vööndi mõistes Berliini techno suurimaks bad ass’iks.

8. detsembri õhtu peakülaliseks on aga Tresori resident ja plaadifirma Radio Matrix omanik Delta Funktionen, kes sai tuntuks oma karmikoeliste ja kontseptuaalsete techno-produktsioonide poolest. Tema muusikavalikust ja mõjutajate hulgast leiab aga nii Chicago house’i ja Detroiti techno’t kui ka Italo’t ja elektrot. Oma DJ-sette võtab ta kui filme, mis toovad publikuni võimalikult palju värve ja emotsioone.

Lisaks välismaistele külalistele on puldis Artur Lääts, Micaela Saraceno, Kenn-Eerik Kannike, Mihkel Maripuu ja live’iga Djerrexxions.

Üritus Facebookis.