Elektroonilise muusika artist Lauri Lest on valmis saanud uue videosingli „Moulded”, mis valmis koostöös austraalia koreograafi Marshall Stayga.

Kaader videost

Minimalistlikus muusikavideos „Moulded” (eesti keeles „Vormitud”) figureerib Austraaliast pärit etenduskunstnik Marshall Stay. Video räägib kellestki, kes igatseb seisundi, eluperioodi või paiga järele, kus ta varem on viibinud. Samas teadvustab ta, et hetkel on tema koht seal, kus ta parasjagu on. Ta tantsib ja kulgeb kaasa teda vormivate jõudude ja protsessidega.

„Olin juba mõnda aega tahtnud oma loomingusse kaasata etenduskunste, et seeläbi rõhutada inimlikku aspekti oma muidu ebamaisena kõlavas muusikas,” ütles Lauri Lest sündinud koostööd kommenteerides.

Video liikumise lõi Marshall Stay. Režissöör, idee ja muusika autor on Lauri Lest. Kaameratöö tegi Henry Griin, valguse seadis Oskar Harding. Samuti panustasid videosse meigikunstnik Edith Eller ning assistent ja fotograaf Evelyn Ervin. Video järeltöötluse tegi Alis Mäesalu. Heli masterdas Taylor Deupree (USA). Singli illustratsiooni lõi Joosep Volk (Tolm Stuudio). Video on filmitud Sakala 3 teatrimajas Tallinnas.