2022. issanda aasta hakkab otsi kokku tõmbama, mis on teatavasti alati hea ettekääne igasugusteks kokkuvõteteks. Nii vaatame meiegi, mis artikleid loeti Müürilehe veebist lõppeval aastal kõige suurema huviga. Järgneb aasta esikümme.

Maria Dimancea illustratsioon Kärt Kelderi artiklile „Kus siin peol k***i saab?”

Kui eelmisel aastal sai üsna kindlalt öelda, et kõige enam vihastasid ja rõõmustasid (ehk kokkuvõtvalt huvitasid) meie lugejaid vaktsineerimisse puutuvad küsimused ja EKRE, siis tänavu on pilt veidi kirjum. Loeti nii autodest, keelearendusest, Tommy Cashi backstage’ist, seksist kui ka emadusest.

Kui heita pilk tagasi aasta alguse poole, näeme, et vägagi kõnetas meie lugejat Tanel Müti kopeerimisest ja loomevargustest kõnelev veebiartikkel „Tommy Cashi backstage kopitab” (02.02.22).

Palju loeti ka Maia Tammjärve väikest päevakommentaari „Kas kedagi üllatab, et Jüri Ratasele pole miski püha?” (24.03.22).

Kõigist kõige enam loeti meie veebist lõppeval aastal aga sõprade ja kaasteeliste kauneid järelhüüdeid Kaarel Valterile, mis on koondatud siia: „In memoriam: Kaarel Valter”.

Märtsilehes võtsime fookusesse traumateemad, sealhulgas emadus-, rasedus- ja sünnitustrauma, millest kirjutas meile Hele-Mai Viiksaar ülipopulaarses artiklis „Mida emad meile rääkinud ei ole”.

Vahram Muradyani illustratsioon Grete Arro artiklile „Kuidas pingutada iga päev selle nimel, et olla pisut õnnetum?”

Rahateemalisest mainumbrist loeti aasta jooksul palju Grete Arro motivatsioonipsühholoogiast kõnelevat artiklit „Kuidas pingutada iga päev selle nimel, et olla pisut õnnetum?”.

Juunilehes keskendusime kvääriteemadele, eriti populaarseks osutus Kärt Kelderi „Kus siin peol k***i saab?”.

Juulikuisest vabanumbrist tõusis n-ö püünele Maiduk Lifecoachi võluv rantEestlane – maitsetu ja vähenõudlik isend”.

Puude ja seksuaalsuse kokkupuutepunkte lahkas oktoobrikuises piiride teemanumbris elegantselt Kristina Birk-Vellemaa artikkel „Kellele kuulub seks?”.

Sellesama oktoobrinumbri arvamusrubriigist tõusis aasta loetuimate artiklite hulka Hille Saluääre võrratult populaarne „Keelearendus kui elevant värvipoes”.

Novembris võtsime mäletatavasti fookusesse autod ja autostumise ning ilmselt mitte kuigi üllatuslikult pääses sealt aasta loetuimate artiklite sekka mitte_tallinna tabavalt kriitiline „Miks liigelda teisiti, kui saab ka autoga?”.