Pärast kuueaastast LP-pausi, mille vahele jäi üks remiksialbum ning soundtrack arvutimängule „Max Payne 3”, tormas USA noise rock’i punt HEALTH kevade hakul taas areenile, kaasas „New Coke’i” nimeline prelüüd uuele plaadile ja video, milles näeb aegluubis oksendamisstseeni ning lõputiitrites lauset „You will love each other”.

Armastus moodustab HEALTHi „Death Magicul” koos elu ning surmaga (Life is strange but it’s all we’ve got / Love’s not in our hearts / Limp as you’d like, everybody dies) üldse kuldse triumviraadi, mis leiab mainimist pea kõigis lugudes, kuid seda muidugi HEALTHi reeglite järgi.

Etteaste teevad plahvatavad ja haamerdavad noise’i-saundid, doos pilavat huumorit („Stonefisti” videos läbivad kõik bändiliikmed kirurgilise operatsiooni, mille tulemused on üsnagi kaheldavad) ning sel korral ka sild popmuusikaga, mis tõstis vaikselt pead juba nende eepilises noise’i-romantika õhustikuga loos „USA Boys” aastal 2010. Selle kõik mängib bänd muidugi auväärselt välja ning kõige selgemalt võib sümbioosi taibata lugudes „Dark Enough” või „Life”, mis suurima tõenäosusega mööda kesktee lombikest võiks seilata. Tasub mainida, et HEALTHi võlus on oluline koht ka vokalist Jake Duzsiki vokaalil, mis müra ootamatu pehmusega tasakaalu viib.

Nende lisanduste kõrval kappab HEALTH ikka justkui neli apokalüpsise ratsanikku, nagu viitas neile muusikaajakirjanik Norman Fleischer, tumedat kaost külvates ja jõudsamalt kui kunagi varem.