3 min

Kiirkohting: Hendrik Kaljujärv

Sel nädalavahetusel, 26.–28. novembril, korraldavad etenduskunsti platvormi eˉlektron asjapulgad minifestivali Nature As Magic. Ürituse peakorraldaja on Hendrik Kaljujärv, kelle käest uurisime nii festivalil aset leidva kui ka heliloome ja organiseerimise suhte kohta.

4 min

Kiirkohting: jonas.f.k

Septembris oma teise EP „TLL.02” üllitanud Jonas Kaarnamets ehk jonas.f.k näitab, et ühe indie-bändi kitarristi vammuste all peidab end muusik, kes ei pane kätt ette ka diskovaimust kantud popmuusikale ega karda kingapõrnitsemise asemel puusa nõksutada. Sel nädalal nii Tartus kui ka Tallinnas Jõulujazzil üles astuv Jonas räägib oma metamorfoosidest lähemalt.

3 min

Tõukejõud: José Diogo Neves

„Tõukejõud” on rubriik, mis tutvustab inimesi, kes tegutsevad muusikaga seotud elualadel, kuid ise lavalaudadele ei satu. Seekord räägib oma tööst helide miksija, masterdaja ja salvestaja José Diogo Neves.

3 min

Uus eesti biit: УЕ

Eelmisel aastal Noortebändi tiitli Narva viinud УЕ nimetab end indie-pungi Frankensteini koletiseks, kes on kasvatanud endale ühe pea asemel suisa viis.

2 min

Kiirkohting: Einike Leppik

Eelmise nädala lõpul sai hoo sisse rahvusvaheline nüüdismuusika festival AFEKT. Täna õhtul kell 19 on AFEKTi kavas EMTA blackbox’is toimuv kontsert „Elu pärast…”. Küsisime kontserdi juhilt Einike Leppikult, mida ettekannetest oodata võib.