3 min

Tõukejõud: Sandra Perens

„Tõukejõud” on rubriik, mis tutvustab inimesi, kes tegutsevad muusikaga seotud elualadel, kuid ise lavalaudadele ei satu. Seekord räägib Tier Musicus töötav Sandra Perens, mis rolli mängib muusikatööstuses A&R manager.

2 min

Mirrorwell – Forbidden Occult (2022)

Pidin hiljuti tuttavale seletama, mis muusikaline nähtus on täpsemalt dungeon synth. See küsimus oli üllatav, sest olen arvanud, et seoses koopasündi uue laine üha kasvava populaarsusega on see kunagine nišistiil jõudnud juba laiema publiku teadvusesse.

4 min

DJ-ankeet: Sofiia Ratsiuk alias Pikkauch

Ukrainas sündinud, kuid peaaegu terve elu Tallinnas elanud Sofiia Ratsiuk on lennanud lühikese ajaga kodustelt tantsuplatsidelt HALLis, Svetas, Krahlis ja Uues Laines otse ühe Berliini olulisima klubi Tresor puuri plaate mängima.

7 min

Intsikurmu 10 aastat

Sel nädalavahetusel, 5.–6. augustil toimub Põlvas 10. Intsikurmu festival, kus astuvad teiste seas lavale Django Django, Efterklang, The Roop, Noisy, Kitty Florentine, Vaiko Eplik & Eliit, Yasmyn, BÄM! jpt. Kuna on juubeliaasta, andsime seekord sõna korraldajatele endile, et uurida, millised on nende kõige meeldejäävamad festivaliseigad.