Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

  Muusika

  Cassegrain. Foto: press

  9/11 suvehooaja avab Cassegrain

  Techno-ringkondades ei vaja Berliinis baseeruv Cassegrain erilist tutvustust. Vägeva leibeliresümeega on Cassegrain end kindlalt skeenesse tembeldanud. Tallinna publik saab mehi näha 27. mail klubis 9/11 ning sel nädalavahetusel toimub ka klubi uue suveterrassi avamine.

  Regret. Foto: Regret

  Uus eesti biit: Regret

  Regret on artist, kelle looming on sündinud sellest, kui saavad kokku hiphop, elektroonilise muusika lõputud võimalused, armastus drag-, pop- ja punkkultuuri vastu ning muusika kaudu oma ideaalse kehastusega kohtumine.

  Prosumer. Foto: YouTube

  Lekker esitleb: BEEF – Prosumer

  Reedel, 19. mail saab Tallinna ühe mahlaseima muusikavalikuga peosari BEEF järje, mille seekordne peakülaline on produtsent ja plaadikeerutaja Prosumer.

  Kiimsask. Foto: Aleksander Kelpman

  DJ-ankeet: Kiimsask

  Artistinime Kiimsask taga peidab end üritusesarja Spontaanika eestvedaja ja vinüülientusiast Siim Kask. Kiimsask on keerutanud plaate ca 2006. aastast, mil ta endale virtuaalseid programme kasutades miksimise põhitõed selgeks tegi ja ära tundis, et tahab asjaga tõsisemalt tegelema hakata.

  Päär Pärenson ehk J.O.C. pojaga. Foto: Tarrvi Laamann

  Volbriöö Bashment

  Ööl vastu 1. maid lendavad nõiad ringi reggae, dub’i ja dancehall’i lummuses, sest 30. aprilli õhtul toimub Tartu Aparaaditehases Volbriöö Bashment, kus silitab kõrvu, paitab hinge ja paneb keha mõnusalt liikuma Bashment PA Kosmose helisüsteem ning seda 100% vinüülihelidega.