Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

Muusika

„Tagasi Tulevikku" kassetid. Foto: Eerik Kändler

Eerik Kändler andis välja kasseti „Tagasi Tulevikku”

Eerik Kändler tõi tagasi valitud lettidele oma kunagise menualbumi „Tagasi Tulevikku", mille tiraaž 100 tk oli omal ajal müügil ainult baaris Levist Väljas. Nüüd on album välja antud kasseti kujul Trash Can Dance leibeli alt ning neid saab soetada MIMstuudiost või osaliste käest.

I Hate Models. Foto: press

Mürk 5: Dasha Rush ja I Hate Models

Techno-sari Mürk peab 5. juubelit eriti suure pauguga – kahepäevase, 22.–23. septembril toimuva peoga, kus astuvad üles Dasha Rush ja I Hate Models ning kõigele lisaks toimub see täiesti uues klubis nimega Hall.

Madis Järvekülg. Foto: Hanna Samoson

Uus eesti biit: Eoins

Viljandist võrsunud indie-pungikooslus lack of Eoins läks pea viis aastat tagasi pikemale puhkusele, jättes sahtlitesse ja raalidesse maha omajagu valmis vormimata ideid, mille bändi eestvedaja Madis Järvekülg nüüd koos Martin Kikasega uuele elule on äratanud. Esimesega neist siinkohal juttu teemegi.

Klubnacht. Foto: Aleksander Kelpman

Reedel külastab EKKMi klubnacht

Esimesest Klubnachtist on möödas aasta. Sel reedel, 15. septembril algusega kell 23 toimub järjekorras III techno-muusikale keskendunud pidu EKKMi kohvikus.

Mees Inc. Foto: press

Tallinna Erinevate Tubade Klubis alustab live-ürituste sari

Täna, 8. septembril avatakse Erinevate Tubade Klubis elava muusika hooaeg. Igakuiselt hakkavad Telliskivi suures elutoas toimuma kord ETK Live’i, kord Funk Embassy Live’i õhtud, kus lavalaudu väisavad nii end juba skeenel sisse seadnud kui ka alles kanda kinnitavad kodu- ja välismaised artistid.

Raba. Foto: Kätlin Õun

KTRL 365

Tartus põhinev techno-muusika sari KTRL peab 8. septembril oma esimest sünnipäeva, mida tähistatakse kahes saalis toimuva peoga klubis Arhiiv.

Mart Avi möödunud aasta TMW-l. Foto: Ana D'Elía

Täna algas artistide taotlusvoor Tallinn Music Weeki muusikaprogrammi

Alates 1. septembrist kuni 1. novembri südaööni on avatud veebipõhine taotlusvoor muusikutele, kes soovivad tuleval kevadel 2.–8. aprillini toimuval Tallinn Music Weeki juubelifestivalil üles astuda. Avaldused on oodatud mistahes muusikastiilide esindajatelt; nii sooloartistidelt kui ansamblitelt, nii interpreetidelt kui heliloojatelt.