3 min

Kiirkohting: Kitty Florentine

Kitty Florentine on artist, kes väljendab ennast läbi erinevate loomevormide. Eile nägi ilmavalgust tema esimene singel „127”, mis valminud koostöös produtsentide Metabora ja Taavi-Peeter Liiviga ning see pärineb tema peagi ilmuvalt debüütalbumilt. Loo näol on tegu teekonnaga unelma ja painaja piiril.

2 min

Tõukejõud: Britt Randma

„Tõukejõud” on rubriik, mis tutvustab inimesi, kes tegutsevad muusikaga seotud elualadel, kuid ise lavalaudadele ei satu. Seekord räägib Shesaid.so Estonia esindaja Britt Randma selle globaalse naiste ja vähemuste eest seisva võrgustiku tegevusest ja eesmärkidest.

5 min

Eelkuulamine: Aprillo „Humanities”

Saatejuhi, ajaloolase ja muusikaajakirjanikuna tuntud Maarja Merivoo-Parro on astunud laulja-laulukirjutaja rolli ning annab homme, 29. aprillil välja oma esimese sooloalbumi artistinime Aprillo alt. Müürilehe vahendusel saab plaati „Humanities” eelkuulata juba täna ning lugeda, mis ajendas Maarjat muusiku kingasid proovima.

3 min

Tõukejõud: Marti Tärn

„Tõukejõud” on rubriik, mis tutvustab inimesi, kes tegutsevad muusikaga seotud elualadel, kuid ise lavalaudadele ei satu. Seekord selgitab Marti Tärn, mida kujutab endast töö Jazzkaare tehnilise produtsendina.