1 min

Müürileht lasi käibele uue maksevahendi

Seoses majanduslanguse, inflatsiooni, palkade külmutamise ja üleüldise pessimismiga otsustas Müürileht lasta käibele uue, püsivama väärtusega raha ehk MÜRi. Raha trükitakse edaspidi juurde nõudluspõhiselt ning sõltuvalt paberi hinnast ja tujust, kuid esimesed pangad ja kaupmehed on juba MÜRi maksevahendina heaks kiitnud. Head kasutamist!

3 min

Oleviku ankeet: Katja Novitskova

„Oleviku ankeet” on Müürilehe ringküsitlus, mis uurib, kuidas tuksub süda oleviku rinnakorvis. Seekord vastab küsimustele kunstnik Katja Novitskova.

2 min

Müürilehe täielik und lõplik unenäoseletaja

Unenäod – mida nad püüavad meile igal öösel öelda? Kuidas ennustada nende põhjal lähemat ja kaugemat, lokaalsemat ja globaalsemat tulevikku? Millisel juhul on oodata isiklikku majanduslikku heaolu ja suuremat sorti armuõnne, millise unenäo järel on aga täiesti kindel, et ei maksa järgmisel päeval või nädalal (jne) kodust väljudagi!?

1 min

Kümme küsimust pöffihundile

Novembri pimedad ööd veedab kultuurihuviline eestlane teadagi kinosaalis. Kohe-kohe startiva PÖFFi ootuses pani kultuurikriitik Andrei Liimets ritta küsimused, mida iga PÖFFi külastaja sõltumata varasemast filmihuvist võiks endalt enne kavast filmide välja noppimist küsida.