Ühelegi Müürilehte lugevale inimesele ei tule üllatuseks, et me peame oluliseks kõikide kohaletulnute turvalisust ja heaolu ning plaanime ka selle nimel veidi vaeva näha. Seetõttu meenutame järgnevat:

  • Me ei taha oma festivalile seksismi, homofoobiat, rassismi, suutmissurvet ega muud tüüpi rõhumist. Meie toimetajad, baaritöötajad ja vabatahtlikud on valmis vajadusel sekkuma. Palume meile märku anda, kui paned tähele midagi küsitavat, problemaatilist või veidrat, või kui koged kellegi sobimatut käitumist omal nahal. 
  • Austa inimeste isiklikku ruumi nii vaimselt kui füüsiliselt, st ära graindi kellegi otsas tantsupõrandal, ära aja suvakatele tüütult ligi ega näpi inimesi, kes sulle selleks nõusolekut pole andnud. 
  • Pea järelpeol alkoholi ja ainetega aru. Kalla kurgust vett alla nagu homset ei saabuks. Anna meie tiimiliikmetele märku, kui märkad kedagi haavatavas seisundis, olgu nad audis või tegemas midagi, mis järgmisel päeval kahetsust võib tekitada – tuleme kohe appi. 
  • Genialistide Klubi ja Tartu Uue Teatri ruumid on laupäeval meie koduks, nii et kohtleme seda austuse ja armastusega. Kus prügi kukub maha, seal pane käsi taha.