Oma laulu üles leidmise töötuba

Kaisa Kuslapuu

Mida on ühist Reet Linna aegumatul saatel „Laulge kaasa” ja sinu isiklikul autoriloomingul? Kaisa Kuslapuu tutvustab laulukirjutamise põhimõtteid ja räägib oma lähenemisest lauluteksti kirjutamisele. Mida hakata peale rütmiga? Kus on sõnal mugav? Kelle jaoks on laule vaja? Teeme praktilisi harjutusi ja midagi valmib kindlasti! Oodatud on nii kogenud laululinnud kui need, kelles idee laulmisest sügavat paanikat tekitab.

Maagilise artefakti loomine Sorcereri juhendamisel

Kirke Talu, Greta Liht, Agathe Peri, Alissa Naaber, Liisa Aan


Upcycle-võlurid loovkollektiivist Sorcerer on juba paar aastat kaasa aidanud kohaliku moeskeene ümbermõtestamisele. Nende käe all saavad kapist leitud üksikutest pärlitest uue eluga ehted, vanadest teksadest seelikud ja jakid ning räbalenud pluusist omanäoline kehaaksessuaar. Müürilehe sünnipäevaks võtab Sorcerer oma teadmised Tartusse kaasa ning aitab teil anda oma kulunud rõivale, kotile või kasutult karbis seisvatele helmestele uue elu. Kraba kaasa ese, mida soovid ümber teha ning lase fantaasial lennata!

Ärata oma sisemine drag king

Major Danger ja Maxx Toxic


Kas oled kunagi näinud laval säramas ebatavaliselt kuumi drag king’e ning mõelnud, et sooviksid ka ise nendes kingades käia? Müürilehe festivalil avaneb sul selleks võimalus! Eesti dräägi ikoon Major Danger ning tema abiline Maxx Toxic viivad läbi drag king meigi tegemise töötoa kõikidele, kes soovivad oma soo ja selle väljendusega mängida ning oma sisemist maskuliinsust kanaldada. Lisaks kuuleb veidi ka drag-kuningate ajaloost ning nende esinemiste olulisusest.