4. aprillil kell 18.00 avatakse Vaal galeriis Kiwa personaalnäitus „enter the untitled”, avamisel esitletakse ka samanimelist raamatut.

Näitusel on väljas Kiwa uuem eksperimentaalne looming, mis ühendab teksti ja olematuse metafüüsika, aga ka osa pikemaajalisest protsessuaalsest teosest, kontseptuaalsest kollektsioonist „collected film stills”, mille kohta Hanno Soans on kirjutanud: „Arhivaarina on ta kogunud valdavalt art house kinost pärinevaid kaadreid, mille subtiitrites kordub kunstniku jaoks lummavaim sõna nothing, mittemiski, antiasi, tühjus. Tõepoolest, kääre filmireaalsusesse lükates on ta selles installatsioonis, vastupidiselt eelmisele, kus ta seda asendustehete abil simuleerib, lõhkunud filmilummuses genereeritava žižekliku Reaalse silmkoe ja jätnud meid silmitsi ikooniliseks tõstetud kaadritest moodustuvate meelevaldset tähendust genereerivate „koomiksi-katketega”. Visuaal filmilindilt dekontekstualiseerub ja uueks mantraks saab eimiski, kaadritagune tähendusvaakum.”

Näituse sees avatakse veel teinegi näitus, miniatuurses kunstiruumis Loop avatakse heliinstallatsioon „spatial experience”.
Näitus jääb avatuks 4. maini.