Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

Pidu

Foto: Visit Pärnu / Harmless Fun

Peosari tuleb Pärnu talvist RUUMI-puudust leevendama

Reedel, 15. detsembril külastab üritustesari RUUM taaskord oma kodulinna Pärnut. Kuigi suvepealinn on talvekuudel vaikne, on just see parim aeg Pärnusse sõita. Kõik majutused on odavamad, toitlustusasutuste järjekorrad olematud ning turiste pole kuskil kuulda.

ISOLA Heliose kinos. Foto: Aleksander Kelpman

Peosari ISOLA tähistab esimest sünnipäeva maratonsettidega

Detsembris 2016 avas Tallinna vanalinna müüride vahel Heliose kinos kõigile põrandaaluse tantsumuusika austajatele oma uksed ISOLA – peosari, mille oluliseks osaks on erinevad toimumispaigad, ruumikujundus, performatiivsed elemendid ning muidugi muusika. Märkamatult on esimesest ISOLAst kohe täis tiksunud aasta, mida tähistatakse HALLis sel laupäeval, 9. detsembril.

Lolina. Foto: press

Goodnessil teeb DJ-seti Lolina aka Inga Copeland

Detsembrikuus jätkavad Raul Saaremets ja Ats Luik põnevaid värskeid ja vanemaid tantsumuusika leide pakkuva peoga Goodness vanalinna lokaalis Nāganaga (Uus 25). Seekord on külla kutsutud Lolina, keda tunneme ka Inga Copelandi nime all.

jazzanova_press

Sinilinnus esineb Jazzanova

Sel laupäeval, 9. detsembril esineb Tallinnas esimest korda nu-jazz'i bänd Jazzanova koos Paul Randolphiga. Kontsertõhtut alustab soojendusesineja DJ Daniel W. Best Berliinist ning pärast Jazzanovat kell 23 jahutavad külalisi Heidy Purga, Widenski ja Paap.

András Molnár

Latògatò ehk pidu külalisega Ungarist

Reedel mühisevad Sveta baari vaibigeneraatorid täisvõimsusel. Eklektilisele tantsupeole on lisaks kohaliku hea maitse triumviraadile oodata ka ühte eriliselt maagilist külalist Ungarist.

Stayhigh. Foto: David Kaotix

Sügisene vitamiinipomm Booty Powder

Selleks et end päikesevaesel ajal turgutada, on footwork’ile, juke’ile ja ghettotech’ile keskendunud peosari Booty Powder seganud kokku erilise vitamiinipommi.

Kaader filmist „Leedi ja Lontu"

Vallaliste pidu tuleb taas!

Armunõuandla, kiirkohtingud, su tulevane abikaasa ja palju muud ootavad sind 18. novembril Kultuurikatlas.

Graafika: Paul Lepasson

Reivijumalad ärkavad Tartus

Järgmisel reedel, 10. novembril võtab Tartu Aparaaditehase üle kaksteist tundi kestev elektroonilise tantsumuusika üritus Apareiv.