Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

  Pidu

  Channel One Sound System. Foto: Nick Caro

  Bashmenti väike reis Jamaicale

  Sel laupäeval, 19. augustil leiab PADAs aset suvine Bashment, kus musitseeritakse kahel laval koos parimate rahvusvaheliste ja kodumaiste reggae-poegadega.

  Röövel Ööbik. Foto: press

  Patareiv ronib tagasi mere äärde

  On aeg end hooga reivilainele sättida, sest laupäeval, 12. augustil toimub järjekorras üheksas Patareiv, mis leiab sel aastal aset suveklubis Laine.

  Laine suveklubi. Foto: Madis Ligema

  Tallinna sadamas avab hooaja suveklubi Laine

  Täna kell 20:00 avab Tallinna sadamas hooaja suveklubi Laine. Möödunud suvel Telliskivis tegutsenud Punase Maja sõsarklubi avapeol astuvad üles Vaiko Eplik ja Eliit. Plaate mängivad Liisi Voolaid, Kaarel Valter ja Janek Murd.

  Swan Meat. Foto: press

  Club Felicity toob annuse värsket eksperimentaalmuusikat

  Esimest korda suveperioodil toimuv klubiüritus Club Felicity on oma eesmärgiks seadnud kohaliku publikuni kõige värskemate põrandaaluste eksperimentaalmuusika suundade toomise. Kanda kinnitatakse juba sel reedel, 9. juunil EKKMi Kohvikus, kuhu on palutud plaate mängima artistid Ameerika Ühendriikidest, Saksamaalt ning Austriast.

  Puhvet A.P.T.E.K. Foto: Alina Birjuk

  Puhvet A.P.T.E.K. saab kuueseks

  Puhvet A.P.T.E.K. on Pärnus patsiente ravinud juba kuus aastat. Selle tähistamiseks pakutakse erinevate tegevuste, resident-DJde ja külalistega meelelahutust neljal järjestikusel päeval.

  Merimell. Foto: press

  Tartu Erinevate Tubade Klubis kostab techno’t

  Reedel, 2. juunil võtab Tartu Erinevate Tubade Klubi terveks ööks üle techno muusika üritus KTRL. Peo raames saabub üle kahe aasta Tartusse plaate keerutama Merimell, keda toetavad kohalikud KTRL sarja residendid Ocula, Errata ja 343-RBN.

  Cassegrain. Foto: press

  9/11 suvehooaja avab Cassegrain

  Techno-ringkondades ei vaja Berliinis baseeruv Cassegrain erilist tutvustust. Vägeva leibeliresümeega on Cassegrain end kindlalt skeenesse tembeldanud. Tallinna publik saab mehi näha 27. mail klubis 9/11 ning sel nädalavahetusel toimub ka klubi uue suveterrassi avamine.

  Prosumer. Foto: YouTube

  Lekker esitleb: BEEF – Prosumer

  Reedel, 19. mail saab Tallinna ühe mahlaseima muusikavalikuga peosari BEEF järje, mille seekordne peakülaline on produtsent ja plaadikeerutaja Prosumer.

  Päär Pärenson ehk J.O.C. pojaga. Foto: Tarrvi Laamann

  Volbriöö Bashment

  Ööl vastu 1. maid lendavad nõiad ringi reggae, dub’i ja dancehall’i lummuses, sest 30. aprilli õhtul toimub Tartu Aparaaditehases Volbriöö Bashment, kus silitab kõrvu, paitab hinge ja paneb keha mõnusalt liikuma Bashment PA Kosmose helisüsteem ning seda 100% vinüülihelidega.