Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

Pidu

S4U. Foto: press

Sveta Baari rnb-peol Babyphat astub üles UK duo S4U

Sveta Baari niigi kirju üritustepalett sai mõniaeg tagasi täiendust rnb-muusikat tähistava peosarjaga Babyphat. Teist korda toimuval üritusel astub täna, 16. märtsil üles UK rnb-duo S4U (Something 4 You), kes teeb oma loomingus nii visuaalse kui helilise kummarduse 90ndatele.

Eutanaa$ia. Foto: press

Uus üritustesari Lil Pidu tutvustab eesti underground-räppi

Sel laupäeval, 24. veebruaril alustab Balti jaama külje all asuvas peopaigas Kopli 2A uue kooli hiphopi suunitlusega peosari Lil Pidu, mis on kasvanud välja Mutant Disco Pudru Kuuli Psühhedeelsest Aidast, kus Siim Nestor viimased kaks aastat hiphopil kõlada lasi.

Maie Parrik. Foto: Palmi Rätte

Pungikuninganna Maie Parrik 79!

„Ma viies ratas vankri all, käest ära võeti kirju pall… Ma viies ratas vankri all, nii vaikne nagu lamba tall.” Kes ei mäletaks neid Maie Parriku ja Operatsioon Õ kuulsaks rokitud ridu laulust „Viies ratas”, mis hoobilt 1997. aastal telesaate „7 vaprat” tippu ronis ning 21 aastat hiljemgi intervallidena kummitamas käib.

Meisterjaan. Visuaal: Marilin Ahvenainen

Suur UV-pidu meisterjaaniga

Kas meisterjaani videot „Yomidaiganesmees” olete näinud? Kui jah, siis midagi taolist olge valmis kogema ka 16. veebruaril Genialistide Klubis, kus läheb lahti tõeline helendav UV-möll.

Alex.Do. Foto: Franz Grünewald

Vürtsil astub plaadimängijate taha Alex.Do

Elektroonilise klubimuusika üritusesari Vürts toob 10. veebruaril Tallinnasse Sinilindu Berliini techno-skeene tippnime Alex.Do, kes tegutseb peaasjalikult Rødhådi veetava plaadifirma Dystopian ridades.

Culture Shock. Foto: press

Tjuun Ini külastab Culture Shock

Trummi ja bassi kummardav peosari Tjuun In sätib end 9. veebruaril sisse Sinilinnus ning seekord on õhtu peakülaliseks UK DJ ja produtsent Culture Shock, õige nimega James Willoughby Pountney.