Sul on geniaalne idee ja tahad luua oma startup-ettevõtet? Ainus asi, mis puudu jääb, on aga teadmine, kuidas seda teha.

Foto: TTÜ

Foto: TTÜ

Nagu väidab Business Insider oma artiklis 18 veast, mis tapavad su startup’i, ei tohiks endale palgata halbu programmeerijaid, alustada, omamata mõttes kindlalt sihtgruppi või tahtmata sõlmida partnerlussuhteid.

Perioodil 7. september kuni 14. detsember vältav Tallinna Tehnikaülikooli tasuta loengusari „Kuidas luua oma startup-ettevõte?” seob aga teooria praktikaga ning toob vajalikud nõuanded ja inimesed, kes kogu selle okkalise tee läbi käinud, koju kätte.

Loengud toimuvad kahes osas, mille esimeses pooles jagavad startup-maailma praktikud, teiste hulgas Transferwise’i juhtivanalüütik Jeff McClelland ning sotsiaalse infojagamisplatvormi Tree asutaja Benjamin André-Micolon, oma kogemusi idufirma asutamise ja juhtimisega seotud teemadel. Teises pooles tehakse grupiharjutusi, mis aitavad loengus omandatud teadmisi praktilise eluga seostada. Lisaks pakutakse neile, kellel veel meeskonda ei ole ka personaalset mentorlust.

Loengusari toimub inglise keeles ja on kõikidele osalejatele tasuta. Kursuse eduka läbimise eest saab ka ainepunkte ning sellele saavad registreerida kõik soovijad. Sarjale registreerimise tähtaeg on 13.09.15 ning osalejate arv on piiratud!

Täpse programmi kava leiad siit.