Täna õhtul-öösel vahemikus kell 21.00–02.30 on kõik mänguhuvilised oodatud kinno Coca-Cola Plaza, kus on võimalus osa saada suurtest videomänguvõistlustest ja seda lausa kolmel kinoekraanil. Lisaks toimuvad väiksemad võistlused ka kino teisel korrusel. Üritusest saavad osa võtta kõik, kel vanust rohkem kui 16 aastat.

Oculus Rifti proovimine MängudeÖÖl. Foto: Krõõt Tarkmeel

Oculus Rifti proovimine MängudeÖÖl. Foto: Krõõt Tarkmeel

Tegemist on viiendat korda toimuva suure üritusega, kus tulevad kokku kõik videomängudest huvituvad inimesed. Sel õhtul on hea võimalus suhelda avatud keskkonnas ning tutvuda videomängude kui ühe kultuuri osaga.

MängudeÖÖ on videomängukultuurile pühendatud veebiplatvormi Level1 kõige suurem mängudele pühendatud üritus, mis toob külalisteni uusimad konsooli-, arvuti- ja mobiilimängud ning adrenaliinirohked mitmikmänguturniirid. Erilist tähelepanu pööratakse indie-mängudele, samuti tuuakse laiema publikuni ka kodumaiseid mänge. Selgi korral on kavas üllatusi nii kohalike leiutaja- ja loovhingede poolt.

Muuhulgas saab seekord proovida uusimaid videomänge, IGDA Gamejam 2014 meeskondade ja kohalike mänguarendajate indie-mänge, Oculus Rift virtuaalreaalsuse prille, retronurgas vanu mängukonsoole jpm.

Lisaks on võimalik näha Minecrafti võistluse töid ja saada osa parimate autasustamisest. Samuti tuuakse külastajateni kunstinäitus „Sinu Pikslitõmme”, mille tööde inspiratsioon on ammutatud videomängudest.

Võistlused ning erinevad mängud toimuvad kino 2. korruse fuajees, kinotoas ning saalides 5, 6 ja 7.

Kõiki võistlusi kommenteerivad Level1 kommentaatorid ning erinevate mängude juures annavad nõu kogenud juhendajad.

Et osaleda erinevatel võistlustel, on kindlasti vaja ennast eelnevalt registreerida. Võistluse tingimuste ja registreerimse kohta loe täpsemalt siit.