Täna-homme Von Krahlis toimuvad Plektrumi klubiõhtud toovad lavale rea artiste, nende seas tõusva värskekõlalise austraallase Andras Foxi, kes väisab Tallinna oma Euroopa tuuri raames.

Andras Fox.

Andras Fox.

Andras Fox, kodanikunimega Andrew Wilson on hetkel ilmselt üks värskemalt kõlavaid noori produtsente, kelle muusikas kohtuvad house’i elemendid etnogruuviga, trummimasinad, new-age sündid, 80ndate library music, Chicago house, G-funk ning annavad kokku eksootilise-hüpnootilise terviku, mis kõlab sulamina kaasaegselt.

Oma DJ-settides viib ta tantsupõranda sageli rändama seniavastamata disko, maailmamuusika ning baleaariliste helide radadele.

Plektrumi Klubiõhtud toimuvad täna ja homme selleks spetsiaalselt kujundatud Von Krahli teatri baaris ja teatrisaalis. Esinejatenimistus live-etteastetega Badass Yuki, Vul Vulpes, c.o.u.g.h., Wick Blaze, Firejose. DJ-mas on aga Jaakko Kestilä Helsingist, spetsiaalse setiga Rhythm Doctor, Andres Lõo, Rain Tolk, Haigla ja Jäcki pidude põhikujud ning Ott Kelpman ja Jaagup Jalakas.

Plektrumi festival, mille sissejuhatuseks klubiõhtud on, toimub aasta teisel poolel.

Andras Fox Boiler Roomis:

Kiika klubiõhtute üritust Facebookis.