4 min

Uus eesti biit: Hanakiv

Äsja ilmus Manchesteri plaadifirma Gondwana alt Londonis tegutseva eesti helilooja ja muusiku Johanna Kivimäe ehk Hanakivi debüütalbum „Goodbyes”, mis põimib omavahel meditatiivseid klaverihelisid ja elektroonilisi elemente.

4 min

Uus eesti biit: Borm Bubu

Villem Eplik, kes teeb muu hulgas häält stoner doom metal’i bändis Estoner, andis eelmise aasta lõpus Borm Bubu nime alt välja oma esimese sooloalbumi „Code Brown”, mis on pälvinud kõiksugu stiilihaakidega üldise positiivse vastukaja. Villem ise tahaks aga kuulda rohkem seda, mis inimestele selle plaadi puhul ei meeldinud.

4 min

Uus eesti biit: Nikolajev

Oktoobris ilmus Ukraina plaadifirma Muscut alt Nikolajevi peaaegu tumeda ambient’i album „Transplant Rejection”. Rääkisime sel puhul saamatuse ravist, võimete piiridest ning noise’i ja ambient’i üritustesarjast Konsum.

4 min

Uus eesti biit: Killerkat

Mitu aastat lugusid juhusliku intervalliga SoundCloudi tilgutanud, vaikselt arvutisse produtseerinud või pelgalt tuttavatega jaganud Hugo Mesi on suutnud oma loomebloki lahti muukida ning leidnud kõla, mis talle päriselt meeldib, laskmata ühelgi stiilil end piirata.