32 min

Ärevad nädalad kultuuriväljal

Ärajätmised, edasilükkamised, ajutised sulgemised ja sundpuhkused – kultuurikatkestuse kannatajaiks ei ole vaid suured teatrimajad jt institutsionaalsed kultuuriasutused, vaid ennekõike omaalgatuslikud tegijad ning vabakutselised – kunstnikud, muusikud, literaadid, produktsioonitiimid, koomikud…

1 min

#5 podcastis on õhus armastust ja kirge

Märtsis on õhus armastust ja nii arutleme luuletaja Kaur Riismaaga romantika ja suurte tundepuhangute üle. Külas on ka erootikabutiigi Eros müüja Eliis Vaiksaar, kellega on teemaks seksuaalsus. Samuti teeme Tõnis Jürgensiga juttu Oscarite galal võidutsenud filmidest.

1 min

#4 Podcast keskendub söömisele ja pidutsemisele

Neljandas Müürilehe podcastis on külas maitsed.ee toimetaja ja mitmete kokaraamatute autor Martin Hanson, kellega räägime eesti toidust ja söömistavadest. Müürilehe elustiili- ja muusikatoimetaja Mariliis Mõttusega arutame kohaliku pidutsemiskultuuri üle.

1 min

#2 Müürilehe podcastis võtame aja maha

Müürilehe teises podcastis räägime peatoimetaja Helen Tammemäega keskkonnaprobleemidest ning aja mahavõtmisest. Samuti on külas Sirbi filmitoimetaja ja DocPointi korraldaja Tristan Priimägi, kellega festivalil linastuvatest filmidest just juttu tulebki. Saatejuht on Aurelia Aasa.

1 min

Eetrisse jõudis Müürilehe esimene podcast

Müürilehe esimene podcast kulgeb värske lehenumbriga samal lainel, viies kirjanik Jan Kausiga jutu aegluse radadele. Saate teises pooles heidame filmientusiasti Tõnis Jürgensiga pilgu möödunud kinoaastale. Saatejuht on Aurelia Aasa.