Ma ei mäleta oma lapsepõlvest palju, aga üsna selgelt on meeles, et minu päeva tipphetk oli tavaliselt see, kui ma klaasistunud pilgul mööda tuba ringi tammusin ja erinevate persoonidena eredaid elusid elasin.

Tõenäoliselt aitas liikumine kujutlusvõimet piitsutada. Minu jaoks oli see iga kell parem kui naabripoistega puuriitade vahel sõda mängida või pargis ragulkaga tuvisid küttida. Selge see, et mu vanemad olid rohkem kui mures. Psühhiaatri praksis polnud tol ajal vist eriti levinud, sest muidu oleks ma tõenäoliselt veetnud suurema osa ajast polikliinikute vahel tammudes. Naabripoisid piilusid aga õuest kardinate vahelt tuppa sisse ja irvitasid. Oh õudu.

Trinidadilt pärit Neville Lawrence’it ehk Superstari kuulates on samuti veidi tunne, nagu piiluks õuest kardinate vahelt, kuidas hoolikalt valitud outfit’iga trubaduur peegli ees fööni sisse lauldes end staadionile välja elab. Superstari puhul võib peegli asemel olla muidugi Kmartist ostetud odav digikaamera, mille salvestused otse digisfääri paiskuvad. Tänu jumalale YouTube’i eest!

Nali naljaks, aga võib-olla ei saa me kunagi teada, kas Lawrence’i Superstar on ülim metairoonia või päris siiras kummardus popi sellele osale, mille peale tavaliselt nina kirtsutatakse. Minu jaoks on Lawrence’i loodud karakter usutav. Valged teksad, valged Converse’id ja föönisoengud. Fotosessioonid, mis näevad välja nagu Vetementsi lookbook, ja sisemine tung olla vahel keegi teine. „Any Where In The US Is A Partyt” kuulates mõistad, et Hemingwaylt näpatud klišeelausung „pidu sinus eneses” võib osutuda tõeks. Isegi kui oled Omahas (või Tallinnas), võid pidutseda ikka NYCs. Küsimus on lihtsalt kujutlusvõimes. Avalugu „Rolling” on instrumentaal, kuhu ma paluks räppima Migose kutid, Playboy Carti, Tyler The Creatori ja kirsiks veel Frank Oceani autotune’i. „No More Sorrow” silub pead tupeeritud tuka ja föönisoenguga VHS-souliga ja „I Am Dreaming” võtab sult kõik relvad oma ülevõimendatud europopi suvasuhtumisega.

Unistust võib elada mitmeti. Mõne jaoks on see aastaringne ümbermaailmareis, Bali kose all Buddha pooside võtmine, Bitcoini kaevandamine või miski muu. Teiste jaoks lihtsalt avatar, mis lubab sul korraks olla keegi teine. Superstar & Star on kujutlusvõime triumf.