3. jaanuariks on aeg aastavahetuse draamad unustada ning sättida end Genialistide Klubisse, kus live’i ja DJ-setiga esineb mitmetele vene indie-bändidele nurgakivi pannud Alex Kelmani bänd ning Müürilehe saadikud-DJd Berk Vaher, Martin „Daysleeper” Oja ning Helen Tammemäe.

Alex Kelmani bänd

Alex Kelmani bänd

Vene muusikaskeenega tuttavamatele tegelastele võivad Siberist pärit Kelmani loominguga seoses sähvatada kõigepealt sellised bändid nagu Punk TV, Hot Zex ning Dsh!Dsh!, kuid kus juba on, sinna tuleb juurde. Nüüd on mees kokku seganud mürased kitarrid ja värelevad tantsubiidid ning võtnud vokaalidele appi lauljanna Anna Parfenova. Tulemusena on sündinud mehe omanimeline indietronica projekt, mis astub live’is üles kolmeliikmelisena. 2014. aasta alguses ilmus Kelmanilt esimene EP „Songs of Fake and Distortion”, millele on oodata lähitulevikus ka täispikkuses järge.

Lisaks laivile astub juba 1996. aastal DJmisega alustanud, oma IceCreamDisco nime kandvat peosarja vedanud ning nii Peachesi, UNKLEi kui Happy Mondaysiga lavasid jaganud mees ka DJ-puldi taha ning oodata võib nii diskot, teknot kui elektroonikat.

Ürituse event Facebookis.