Pange aga šampus ja tort valmis ning sättige end 6. veebruari õhtul Genialistide Klubisse peole, sest aset leiab suuremat sorti tähistamine aka Generaadio sünnipäeva-bash. Ning mis võiks olla parem kui see, et su esimesel sünnipäeval astuvad üles Tommy Cash ning hunnik DJsid, kelle seast võib leida Hannus Luure, Endamisi Salamisi, SulevYO, Ras Wu, Smaddy, Lamai Dama, DJ Ske ja Aapo „hitimeister” Ilvese!

Generaadio meeskond tööhoos. Foto: Rein Urbel

Generaadio meeskond tööhoos. Foto: Rein Urbel

Natuke rohkem kui aastake tagasi Tartu pinnaselt, õigemini Genialistide Klubi programmijuhi Ahto Külveti peast võrsunud mõttelõng klubiruumides raadio püsti panna veeres edasi juba Sigrid Salutee ja Kärt Rebase kätesse ning eelmise aasta veebruariks oligi Generaadio sündinud. Esimene Generaadio saade läks eetrisse 6. veebruaril ning seda kuupäeva loetakse nüüd ka raadio ametlikuks sünnipäevaks.

Generaadiot saab pidada ainsaks kommertsreklaamivabaks raadioks Tartu linnas, mis pakub mitmepalgelisi jutusaateid ja ägedat muusikat. Programmi mahuvad arutlused muusikast, teatrist, poliitikast ning kultuurist laiemalt, kuid pilk visatakse ka kokandusmaailma, loomariiki ning populaarteadusesse.

Peo event Facebookis; Generaadiot kuula siit.