Tänu suurele piletihuvile jätkavad Piret Krumm ja Katariina Tamm oktoobris eluloolise lavastuse „Võidab see, kellel on kõige hullem mees” mängimist. Septembrikuised etendused müüdi välja juba enne lavastuse esietendumist; oktoobris mängitakse seda veel kuuel korral.

Ootamatu tähelepanu on osalisi jahmuma pannud. Nukunäitleja Katariina Tamm, keda pooltel kordadel aetakse segamini tunnustatud lavajõu Katariina Undiga (née Katariina Lauk-Tamm) on üllatunud, et huvi naiste teemade vastu sedavõrd suur paistab. „Kakskümmend tuhat aastat patriarhaalsust ja nüüd siis äkki…?” imestab ta. Ent lisab, et loodab vähemalt isiklikult uute etendustega jõuda ka teatava katariinaundilikkuseni.

Piret Krummi arvates on kurb see, kui kõige olulisem relv siin maailmas on sõnaosavus. Võidab see, kes on kõige sõnaosavam ja paneb teistele ära. Teod ei loe justkui enam üldse. „Sellises ühiskonnas on nii raske leida armastust,” lajatab emotsionaalne Piret.

Ka lavastajad Diana Leesalu ja Paavo Piik on nõutud. „Ju siis on hetkel ühiskondlik tellimus ühe pihtimusliku tragikoomilise dok-estraadi järele”.

„Võidab see, kellel on kõige hullem mees” räägib autorite sõnul sellest, mis tunne on olla Eestis 24-aastane vallaline naine. Sketšide, lugude ja omavaheliste dialoogide kaudu vaatavad Piret ja Katariina irooniliselt tagasi juhtumistele oma elus ning suhetele meestega, kelle definitsioon tänapäeval järjest ähmasemaks muutub.

„Võidab see, kellel on kõige hullem mees” lisaetendused toimuvad 3., 6., 14., 17., 21. ja 24. oktoobril ning 3., 10., 17., 24. ja 25. novembril Sinilinnus.

Hoia end etendusi puudutava infoga kursis siin.