Täna, 29. novembril astub Von Krahli baaris üles Austraalia päritolu hiphopgrupp Jivin Jenga Generation. Bändi soojendab Noortebändi konkursilt tuttav kütterokki viljelev ansambel No More Fridays. Uksed avatakse kell 22.00.

Jivin Jenga Generation

Jivin Jenga Generation

Jivin Jenga Generation on kolmeliikmeline bänd, mis koosneb kahest Austraalia MC-st ja ühest itaallasest DJ-st. Koosluse juured ulatuvad sügavale vanakooli hiphoppi, mida vürtsitavad mõjutused funk-muusikast, bluusist ja rokist. Tulemus on värske ja erutav – just see, mida üks põhjamaalane praegusel aastaajal vajada võiks.

Esmakordselt aset leidva kontserdi eesmärgiks on kohaliku muusikaskeenet vürtsitada uutse kõla ja värske vaibiga bändidega. Ürituse korraldaja Sille Martma sõnas: „Seltskond andekaid muusikuid erinevatest maailmajagudest tuleb kokku, et pakkuda üks värviline õhtu külmas ja pimedas sügisõhtus”. Jivin Jenga Generation resideerub hetkel Soomes ning seda lihtsamaks osutus neid Eestisse tuua. Bändiga koos astub kontserdil üles ka trummisensatsioon Rainer Meinart, kes on varem koostööd teinud Genka ja Revolvriga. Plaate keerutavad DJ-d Subleon ning Mr. J-NEK ning oodata on ka üllatusetteastet.

Üritus toimub Metallinna nime all. Ettevõtte eesmärk on anda võimalus vähemtuntud bändidele end eesti muusikamaastikul tutvustada.