Kuigi Hollandis Groningenis 15.–18. jaanuaril aset leidnud showcase-festival Eurosonic Noorderslag 2014, kus astusid Eesti artistidest sel aastal üles ka Winny Puhh ja Elephants From Neptune, on selleks korraks läbi, jätkab Raadio 2 saatesari „R2 Keikka” ürituse eredamate hetkede edastamist ning toob Hollandis salvestatud live’id kuulajatele koju kätte.

Kate Boy. Foto: De Fotomeijes

Kate Boy. Foto: De Fotomeijes

Kui eelnevatel nädalatel on Eurosonicul esinenud artistidest sõna antud Winny Puhhile, iiri bändile The Strypes, briti duole Bondax ning Müncheni elektro- ja süntpopibändile Claire, siis sel laupäeval jõuab raadioeetrisse üks Eurosonicu olulisemaid kontserte: ansambli Kate Boy live.

Kate Boy on bänd, mille lauljatar Kate Akhurst, kes on ametlikult pärit Austraaliast, andis omal mandril välja ühe vähelubava plaadi, mõtles siis elu üle järele ning kolis Rootsi. Seal viidi ta kokku kolme kutiga ansamblist Rocket Boy ja nii sai temast androgüünne elektropopiprintsess, kes moodustab nüüd ühe neljandiku efektsest, omakõlalisest ning päriselt paljulubavast ansamblist Kate Boy.

Saatesari „R2 Keikka” valmib Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) noorteraadiote üksuse Eurosonic liikmesjaamade abiga ning on eetris igal laupäeval kell 18.00.