Täna, 11. septembril kell 18 esitlevad Tartu Ülikooli filosoofid Bruno Mölder, Roomet Jakapi ja Marek Volt Tartu kirjanduse majas oma täiesti värsket ja täiesti algupärast kõrgkooliõpikut „Sissejuhatus filosoofiasse”.

Filosoofiaõpiku autorid (vasakult): Bruno Mölder, Roomet Jakapi ja Marek Volt. Foto: Mats Volberg

Filosoofiaõpiku autorid (vasakult): Bruno Mölder, Roomet Jakapi ja Marek Volt. Foto: Mats Volberg

Teos annab ülevaate nüüdisaegse filosoofia peamistest valdkondadest ning pakub küllaga mõtteainest ka laiemale lugejaskonnale, mitte vaid kitsale filosoofiatudengite eliidile!

Kui sa veel ei tea ülemäära palju keelefilosoofiast, vaimufilosoofiast, teadusfilosoofiast, religioonifilosoofiast, metafüüsikast, epistemoloogiast, normatiivsest eetikast, metaeetikast, kunstifilosoofiast ja poliitikafilosoofiast, on need Tartu Ülikooli Kirjastuse poolt välja antud 304 lehekülge just sinule!

Mis on tõde? Mis on teadmine? Mis asjad on olemas? Millises vahekorras on inimese keha ja vaim? Missugune käitumine on moraalselt õige? Mis on vabadus? Mis on kunst? – vastused neile küsimustele kas selguvad või ei selgu raamatust või tänaselt Tartu esitluselt.

Kavas vestlus, kultuuriprogramm ja suupisted ning kui uskuda õpiku ühe autori Roomet Jakapi sõnu, siis „Esitlusel saab nalja ka.”

Tallinlastel aga soovitame märkmikusse aegsasti fikseerida sealse esitluse aegruum 21. septembril kell 17 Tallinna kirjanike majas.

Lisainfot raamatu kohta leiad siit.

Üritus Facebookis.