Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

  Muusika

  EMG ja John Swing. Foto: Giorgia Tobiolo (www. giorgiatobiolo.com)

  Relative Records loob analoogimaagiat

  Sel reedel, 17. märtsil usaldatakse Lekkeri pult terveks ööks plaadifirma Relative Records hoole alla. Relative Recordsi ellukutsujateks on analoogifanaatikud, kes lasevad oma plaate välja ainult vinüülidel, tegutsevad üheskoos techno’le orienteeritud duona Vinalog ning eraldi alias’te EMG ja John Swing all.

  Zadig. Foto: Flavien Prioreau

  Zadig paneb kosmose muusikasse

  Homme, 4. märtsil EKKMi Kohvikus toimuval Mürgil astub üles Pariisi techno-skeene raskekaallane ning plaadifirma Construct Re-Form vedaja Zadig, kellega rääkisime sündmuse eel puldi taha kippuvatest pidutsejatest ja ulme tähtsusest tema loomingus.

  Meeleolukaid hetki Tallinna ööelust. Foto: Marta Vaarik

  Kõik DJd teavad, et parimad peod on idas

  Ajal, mil klubikultuur on Ida-Euroopa pealinnade alternatiivsetes peostaapides heas mõttes tagajalgadele tõusnud ning meelitab turiste ja DJsid kõikjalt üle maailma, uurime, kuidas suhestuvad revolutsiooniliste meeleoludega tantsumuusikakantsid Eestis.

  Aivar Tõnso. Foto: Maria Aua

  Värskes Müürilehes: intervjuu Aivar Tõnsoga

  Ajal, mil meie emotsioonid ja elud on salvestatud nutitelefonidesse ja sülearvutitesse, muusikat esitavad hologrammid ja seda loob inimeste kõrval tehisintellekt, räägime Aivar Tõnsoga heliloome olevikust ja tulevikust.