Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

  Muusika

  Meisterjaan. Foto: Ruudu Rahumaru

  Kiirkohting: meisterjaan

  Parmupillimaestro meisterjaan on tagasi! Värske albumi „Monohõim” ja selle esiksingli „Eluka elustamine” tuules tegime juttu plaadist ning oma sisemise looma äratamisest.

  Foto: Liis Reiman

  Suvefestivalide välimääraja 2017

  Kas sa Rummu karjääris oled peol käinud? Või endises kaevanduses? Kui ei, siis sellel suvel saab. Kohalik ning lähiriikide festivalitanner hiilgab iga aastaga üha huvitavamate kontseptsioonide, artistide ja põnevate kohtadega, millest väike valik on nüüd teie ees.

  Eelmine performane'i-õhtu Grafodroomis.

  Pühapäeval toimub Paldiskis eksperimentaalmuusika päev

  Pühapäeval, 18. juunil toimub Paldiskis Amandus Adamsoni Ateljeemuuseumis muusika- ja kunstiüritus „Soil Mole . . . Prism Sculptor", mis on järg detsembris Grafodroomis toimunud eksperimentaalmuusika ööle „Prism Mole c u r v e s t o Synthetic Mole”.

  TOMM¥ €A$H. Foto: press

  Eesti Kaevandusmuuseumis toimub muusikafestival Mägede Hääl

  Laupäeval, 15. juulil toimub Kohtla-Nõmmel Eesti Kaevandusmuuseumis esimest korda muusikafestival Mägede Hääl. Festivalil, mille eesmärk on tutvustada Ida-Virumaa võlu ning luua publiku jaoks positiivne seos selle koha ja nüüdiskultuuri vahel, seatakse kontsertideks üles neli lava ning allmaakino.

  SNTS. Foto: press

  Arvustus: SNTS Balti jaama tunnelis

  Tallinn Music Weeki lõpureivi Isola peaesineja Berliini DJ SNTS alustas Balti jaama reisijapaviljonis küllaltki traditsiooniliselt rahulikuma träkiga. Lugu hakkas kerima tumedal taustal ning inimhäälte mesilasparve meenutav sumin ja elektroonilised tärinad tekitasid ootusärevuse – midagi hakkab kohe-kohe juhtuma.