Müürileht

Müürileht on Eesti nüüdiskultuuri ja kaasaegseid mõttevoole kajastav väljaanne, mis ilmub igakuiselt tiraažiga 4500 eksemplari.

Muusika

Trio Päri Päri. Foto: Jan Hartvig Ruben

Täna algab Nuku muuseumi kontserdisari

Nuku muuseumis uus kontserdisari kutsub huvilisi muusikalisele elamusele otse teatrinukkude keskel Tallinna vanalinnas. Hooaja neljast kontserdist esimene toimub juba 15. novembril kell 18, mil musitseerib trio Päri Päri, kuhu kuuluvad džässlaulja Maarja Soomre, kitarrist Jaan Varst ja trummar Tanel Ruben.

Uku Kuut. Foto: erakogu

Don’t Say Goodbye, Uku

Sel sügisel lahkus meie seast pärast pikaaegset võitlust ALSiga Uku Kuut. Laupäeval, 4. novembril Sveta Baaris toimuval üritusel ei jäeta Ukuga hüvasti, vaid öeldakse „Nägemist!” ning saadetakse ta teele sama lendleva kergusega, millega ta ise kõigele lähenes. Isiklikud mälestused Ukust panid kirja laupäeval üles astuvad sõbrad ja loomingu austajad.

„Tagasi Tulevikku" kassetid. Foto: Eerik Kändler

Eerik Kändler andis välja kasseti „Tagasi Tulevikku”

Eerik Kändler tõi tagasi valitud lettidele oma kunagise menualbumi „Tagasi Tulevikku", mille tiraaž 100 tk oli omal ajal müügil ainult baaris Levist Väljas. Nüüd on album välja antud kasseti kujul Trash Can Dance leibeli alt ning neid saab soetada MIMstuudiost või osaliste käest.