24. mail esineb Tallinnas tunnustatud koomik ning tele- ja filminäitleja Aries Spears.

Aries Spears. Foto: promo

Aries Spears. Foto: promo

„Peale Pablo Franciscot võtsime väikese hingamisaja, et mõista, kes on tänased suured tegijad stand-up komöödias ning hea meel on tuua siia maailmaosasse neist esimene – Aries Spears. Ta on praegu USA-s väga nõutud tegija. Sel aastal on veel nii mõnigi hea esineja kinnitamisel, aga neist lähemalt suve jooksul,” kommenteerib varasemalt Pablo Francesco Eestisse toonud RAW Comedy Baltic esindaja Enar Essenson.

Aries Spears on mänginud rolle mängufilmides „Jerry Maguire”, „Malcolm X” jt. Tema esimene ülesastumine televisioonis oli Russell Simmonsi Def Comedy Jam, millele järgnes kohe Sowtime’i spetsiaal Apollo teatris. Olles 8 aastat üks põhiosatäitjaid MADtv-s, jõudis ta parodeerida teist eseas nimesid nagu James Brown, Al Pacino ning oma lapsepõlveiidolit Eddie Murphyt. Hiljuti mängis Aries peaosa Showtime’i seriaalis nimega The Underground koos Damon Wayansiga. Samuti on ta kutsutud esinema legendaarsesse Conan O’Brieni õhtusaatesse. Kui Aries ei osale parasjagu mõnes filmi- või teleprojektis, tegeleb ta maailma eri komöödiaklubides esinemisega.

Piiratud kogus Tallinna etenduse pileteid on Piletilevi müügipunktides eelmüügis alates 7. aprillist kell 10.00. Salme Kultuurikeskuse uksed on 24. mail avatud alates kell 19.00 ning show algab soojendusesinejatega kell 20.00.

RAW Comedy Baltics on rahvusvaheline organisatsioon, millest pool koosneb samast meeskonnast, kes on loonud Club Privé, Supernoova, Sun Dance Music Festivali jms ning teine pool Orlando John Agencyst, mille kontorid asuvad Rootsis, Taimaal ja Lätis. Alates 1997. aastast on viimane toonud publikuni teiste seas Sex Pistolsi, Lady Gaga, Rihanna, Kanye Westi ja 50 Centi.