Viljandist pärit reggae- ja skakollektiiv Angus on pannud oma meeleoluka muusika heliplaadile ning esitleb seda homme, 24. mai õhtul algusega kell 22.00 Sinilinnus suure peoga: laval astuvad esimest korda koos üles Bombillaz, Ska Faktor, Angus ja DJ Daysleeper.

Angus

Angus

Anguse 8-liikmeline kollektiiv on stuudios töötanud alates käesoleva aasta jaanuarist. 1. mail avaldati nelja tegevusaasta järel elavesitusbändina nende esimene plaat „Angus”. „Angus” mahutab 13 heatujulisest energiast pulbitsevat lugu, mille loomisperiood ulatub tegutsemise algusajast 2010. aasta kevadel kuni tänaseni.

3. mail sai Viljandist alguse hoogne plaadiesitlustuur, kus seni on lisaks Ska Faktorile laval kaasa teinud veel Pärnu alustav reggae-rokibänd Irie. Sel nädalavahetusel toimub tuuri suurim kontsert Tallinnas Sinilinnus ning Tartus saab järgneval nädalavahetusel, 31. mail Genklubis toimuval esitlusel külalisesinejana näha Tallinna reggae-jaid MostBandi.

„Me teeme lõbusat, heatujulise energiaga kaasahaaravat muusikat ja püüame seda emotsiooni edasi anda ka rahvale. Seni ja ka edaspidi teeme seda laval, kuid nüüd on heliplaadi näol võimalus positiivselt nakatav muusika ka endaga koju kaasa võtta. Samuti on reggae-muusika Eestis üsnagi defitsiitne ja Anguse üks eesmärkidest on seda stiili laiemalt tutvustada. See külvab head tuju ja ei tohiks inimestele võõras olla,” kommenteeris Anguse trummar Rauno Vaher.